Robert Lewandowski nie wstydzi się Jezusa

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Robert Lewandowski nie wstydzi się Jezusa


„Napastnik piłkarskiej kadry Polski nie wstydzi się Jezusa! Robert Lewandowski wystąpił przed naszą kamerą i bez kompleksów opowiedział o znaczeniu wiary w jego życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym”. www.mt1033.pl

obrazek=> Katolik frajerem? -Zbigniew Kaliszuk -Czy katolik to dewota, sztywniak, nudziarz, przeciętniak, frajer? Czy zarabianie pieniędzy i robienie kariery musi być grzechem? Jak korzystać z uroków tego świata w zgodzie z wiarą? To tylko niektóre pytania na które w książce Zbigniewa Kaliszuka „Katolik frajerem?” odpowiadają m.in. Muniek Staszczyk, Jerzy Stuhr, Radosław Pazura, Krzysztof Ziemiec, Przemysław Babiarz, Tomasz Zubilewicz, Marek Kamiński i Artur Partyka….
obrazek => Lenistwo duchowe. Smutek uśpionej duszy -Francisco F. Carvajal – „Lenistwo duchowe” to cenny i praktyczny poradnik duchowy dla wszystkich, którym brak nadziei, przeżywających zniechęcenie, odczuwających niezdolność do życia w modlitwie, żywiących nieprzejednaną urazę czy opór względem Boga i wszystkiego, co Boże….
Ten wpis został opublikowany w kategorii Rekolekcje dla mężczyzn - video, Świadectwa video i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.