Cud w Cokeville. Film oparty na faktach

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Cud w Cokeville. Film oparty na faktach.


Opowieść oparta na wydarzeniach, które rozegrały się w 1986 roku w amerykańskim miasteczku Cokeville w stanie Wyoming. Małżeństwo Youngów weszło wówczas na teren szkoły podstawowej i grożąc detonacją bomby, wzięło jako zakładników ponad setkę dzieci i nauczycieli. Niestety, sytuacja wymyka się spod kontroli. Bomba eksploduje w pomieszczeniu pełnym zakładników, lecz nikt z nich nie ginie i mimo obrażeń wszystkim udaje się uciec z budynku. Po fakcie wiele dzieci opowiada, że zawdzięcza życie interwencji aniołów.
 

 obrazek=> Modlitwa, która uzdrawia. Jak modlić się o uzdrowienie w rodzinie -Francis MacNutt – Ta książka pokazuje, czego Bóg pragnie dokonywać dla nas. Jest to tak cudowne, że aż trudno w to uwierzyć…Bóg chce bowiem, aby zwyczajni ludzie błogosławili i uzdrawiali siebie nawzajem w swych rodzinach.….>> zobacz więcej
 obrazek=> 7 tajemnic Eucharystii -Vinny Flynn – Książka „7 tajemnic Eucharystii” opiera się na Piśmie Świętym i nauczaniu Kościoła. Nic więc dziwnego, że doskonale wprowadzi cię we wszelkie ukryte prawdy Eucharystii..….>> zobacz więcej

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmiki ewangelizacyjne, Filmy religijne, chrześcijańskie, Świadectwa video i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.