Różaniec w wersji video

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Różaniec w wersji video – cały


 

Różaniec w wersji video TAJEMNICE RADOSNE


 

Różaniec w wersji video – Tajemnice światła


 

Różaniec w wersji video – Tajemnice bolesne

 

Różaniec w wersji video – Tajemnice chwalebne


 

Różaniec w wersji video – cały (wersja II)


 

obrazek => Ewangelia 2020. Droga, Prawda i Życie – Praca zbiorowa – Książka jest podstawową pomocą dla każdego, kto chce uczynić słowo Boże stałym, codziennym towarzyszem swojego życia oraz chce je rozważać według klucza roku liturgicznego. Książka zawiera PEŁNY TEKST EWANGELII NA KAŻDY DZIEŃ roku oraz odnośniki do czytań biblijnych przewidzianych na dany dzień. Każda Ewangelia została opatrzona krótkim rozważaniem oraz prostą modlitwą inspirowaną słowem Bożym….

obrazek=> Różaniec za zmarłych cierpiących w czyśćcu -S. Anna Czajkowska WDC, s. Irena Złotkowska WDC -„Różaniec” jest najczęściej odmawianą modlitwą w intencji zmarłych cierpiących w czyśćcu. Zawierzając pośrednictwu Niepokalanej Dziewicy, prowadźmy do nieba – tą znaną modlitwą – zmarłych, którzy oczyszczając się, oczekują naszej pomocy…..

obrazek => Współcześni odmawiają różaniec -Praca zbiorowa-Ta książka powstała z potrzeby wielu serc, które kochają różaniec. Dla których ważna jest codzienna wędrówka pośród koralików nanizanych na sznurek. W nich bowiem odnajdują swoje życie złożone z maleńkich jednakowych dni połączonych Tajemnicą, która nadaje im sens….

obrazek => Różaniec ze świętą Siostrą Faustyną Rozmyślania nad tajemnicami różańcowymi, uzupełnione o tajemnice Światła, opracowane w oparciu o teksty Pisma Świętego i „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny.…..

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Jan Paweł II, MATKA BOŻA, RÓŻANIEC i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.