Jak się dobrze przygotować do Triduum Paschalnego

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Jak się dobrze przygotować do Triduum Paschalnego – Maciej Tomaszewski

Jak się dobrze przygotować do Triduum Paschalnego – zastanawiał się 31 marca 2017 r. Maciej Tomaszewski wraz ze Wspólnotą Przemienienia. Spotkanie odbyło się w Domu Parafialnym przy Białym Kościele w Łodzi.
 

 

obrazek=> Tajemnica śmierci i zmartwychwstania. Wprowadzenie w misterium paschalne – Ks. Krzysztof Porosło -Ta książka wprowadzi Cię w niezwykły świat najpiękniejszej i najważniejszej liturgii w całym roku – w świat obchodów Triduum Paschalnego.…>> zobacz więcej

obrazek => CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTANIE W TOBIE. PRZYGOTOWANIE DO PASCHY – Ks. Krzysztof Porosło – Fascynujące zaproszenie do odkrywania oblicza Jezusa, odsłaniającego się w historiach biblijnych sprzed Jego narodzenia – od Adama aż po Maryję…..>> zobacz więcej
 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Katechezy dla dorosłych, Rekolekcje WIELKOPOSTNE i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.