Chodź chodzić po wodzie – – Rafał Porzeziński

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Rafał czyli Bóg uzdrawia

Czy możliwym jest wydostanie się z piekła uzależnień? Czym jest program 12 Kroków? Odpowiedzi udziela Rafał Porzeziński – mąż, ojciec, dziennikarz, świecki rekolekcjonista autor licznych programów i publikacji o rozwoju duchowym i wychodzeniu z uzależnień. Realizacja: ks. Sławomir Kostrzewa

 

Chodź chodzić po wodzie – krok 3 – Rafał Porzeziński


 
Zmienić swoje życie, uczynić lepszym, wyrwać się z piekła grzechu, uzależnienia, własnych słabości – niemożliwe? Bóg zaprasza człowieka, by chodził z Nim po wodzie! – zachęca Rafał Porzeziński – mąż, ojciec, dziennikarz, świecki rekolekcjonista autor licznych programów i publikacji o rozwoju duchowym i wychodzeniu z uzależnień. Realizacja: ks. Sławomir Kostrzewa UWAGA: Jeśli chcesz zorganizować rekolekcje, warsztaty „Trzech kroków” napisz do Rafała list@dwunasty.pl

 
 

obrazek=> 12 KROKÓW DO WOLNOŚCI. NIE TYLKO DLA CHRZEŚCIJAN -autorzy: O. Maxym Popov CMF, Jacek Racięcki, Rafał Porzeziński – Wyśmienity i pełen dramatycznych przygód przewodnik dźwiękowy po programie „12 kroków”. Ponad 7-godzinne słuchowisko przybliżające tajemnice programu, który setkom tysięcy ludzi na całym świecie przywrócił wolność, wiarę w siebie, nadzieję i prawdziwe życie.Autorzy w 25 rozdziałach udowadniają, że nie jest to droga przeznaczona wyłącznie dla alkoholików, narkomanów czy hazardzistów, ale że jest to niezwykle skuteczny program walki z grzechem codziennym i złymi nawykami.To wyboista droga do wolności poprzez poznanie, zaakceptowanie i pokochanie samego siebie. Setki tysięcy ludzi na całym świecie idąc tą drogą odzyskało życie…

obrazek=> Dwanaście kroków wg Felka alkoholika poznaje Rafał hazardzista [audiobook] – Program „12 kroków” to według milionów ludzi na całym świecie bezpieczna, pewna, trudna, bolesna i piękna droga do wolności, człowieczeństwa i godności.Na płycie usłyszycie niesamowicie szczere i odważne wyznania związane z pracą nad poznaniem, pokochaniem i zmianą samego siebie samego.…

obrazek=> Św. Józef. Św. Juda Tadeusz. Św. Ojciec Pio. Tom 3 [audiobook] – Jacek Królikiewicz, Artur Moczarski, Rafał Porzeziński –Trzecia część cyklu zawiera prawdziwe historie świętych obcowania trzech wyjątkowych Świadków Wiary. Święty Józef – łagodność i siła, Święty Juda Tadeusz – nadzieja wbrew nadziei, Święty Ojciec Pio – cuda, stygmaty, bilokacja….

obrazek=> Radiestezja. Czarodziejska różdżka. Sen i hipnoza. Tom 4 [audiobook] -Jacek Królikiewicz, Artur Moczarski, Rafał Porzeziński –Czwarta część cyklu stawia pytania, czy niewierzący wierzą we wszystko, nawet wbrew nauce i czy radiestezja jest formą okultyzmu.Radiestezja – paranauka, czary, naiwność, Czarodziejska różdżka – nauka czy okultyzm? Sen i hipnoza – świat snów….

obrazek=> Tajemnica Tajemnic – Różaniec z Ojcem Świętym [audiobook] -Praca zbiorowa –Niesamowita płyta, która pomaga nam odmówić cały różaniec z bł. Janem Pawłem II. . Płyta oprócz modlitwy zawiera 20 rozważań różańcowych Ojca Świętego. Każdą odmówioną tajemnicę poprzedza też fragment Pisma Świętego, pomagający wejść pełniej w tajemnicę modlitwy różańcowej. Na płycie swoją historię opowiadają muzycy i kompozytorzy: Ewa Bem, Jan Budziaszek, Michał Lorenc, Darek Malejonek, Marcin Pospieszalski, Piotr „Stopa” Żyżelewicz. Aktorzy: Tadeusz Chudecki, Maja Komorowska, Janusz Zakrzeński. Pisarze, dziennikarze i publicyści: Magdalena Buczek, Wincenty Łaszewski, Jan Pospieszalski, Tomasz Terlikowski, Paweł Zuchniewicz. Księża i zakonnicy: ks. Wojciech Bęben, o. Stanisław Jarosz, o. Adam Piecuch. Fragmenty Pisma Świętego i rozważania różańcowe Jana Pawła II czyta Rafał Porzeziński…..

obrazek=> Dekalog [audiobook] -Jacek Salij OP –Ta płyta to pięknie przeczytana przez Radosława Pazurę historia miłości Boga do każdego z nas, napisana piórem i sercem dominikanina, ojca profesora Jacka Salija. Każdy rozdział jest odkrywaniem czegoś bardzo bliskiego, a ciągle tajemniczego. Wyśmienita lektura dla tych, którzy „nie mają się z czego spowiadać”, jak i dla tych, którzy nie dowierzają Bożemu Miłosierdziu i gorszą się swymi grzechami….

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Miłość, czystość, RCS, Porzeziński Rafał, Rekolekcje dla młodzieży, Relacje damsko-męskie, Świadectwa video, Uzależnienia, Wiara, życie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.