Różaniec audio na każdy dzień tygodnia

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Różaniec na poniedziałek

obrazek => Nowenna pompejańska – Małgorzata Pabis, Grażyna Kich – Ta książka to nie tylko wskazówka, jak odmawiać nowennę pompejańską, ale również świadectwo łask, jakie można dzięki niej uzyskać. Bo w modlitwie różańcowej tkwi wielka siła……

 

Różaniec święty na wtorek

 

obrazek => RÓŻANIEC DLA DZIECI Z KS. JANEM TWARDOWSKIM – Ks. Jan Twardowski -Czy wiesz,że różaniec to nie są odklepane pacierze? Ks. Jan Twardowski zachęca do odmawiania tej pięknej modlitwy, wyjaśnia jej znaczenie. Mówi, że dzięki niej lepiej poznajemy życie Matki Bożej i Pana Jezusa. Pokazuje, jak bardzo różaniec potrzebny jest w naszym życiu, codziennych radościach i zmartwieniach. Sam odmawiał modlitwę różańcową przez cały rok, nie tylko w październiku. Wierzył, że ten, kto ją odmawia, jest dobry dla innych, o nikim nie mówi źle, umie mądrze i cieszyć się, i martwić. Czyta: Anna Dymna..

 

Różaniec święty na środę


 

obrazek => Różaniec dla dzieci – Ta książka to prawdziwa perła w dziecięcej biblioteczce! Nie tylko przybliża dzieciom modlitwę różańcową, ale w prosty a zarazem piękny sposób pomaga zrozumieć wydarzenia z życia Jezusa i Maryi….

 

Różaniec święty na czwartek

 

obrazek => Różaniec ze świętą Siostrą Faustyną /big> – Rozmyślania nad tajemnicami różańcowymi, uzupełnione o tajemnice Światła, opracowane w oparciu o teksty Pisma Świętego i „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny….

 

Różaniec święty na piątek


 

obrazek => Różaniec z modlitwą o uzdrowienie Bóg każdego dnia pragnie uzdrawiać ludzi ze wszystkich zranień, które powoduje grzech. Maryja wzywana w modlitwie różańcowej pomaga nam otworzyć serca na tę niezwykłą łaskę. Różaniec z modlitwą o uzdrowienie to rozważania połączone z głęboką refleksją nad darem, który Bóg w takiej obfitości ofiaruje każdemu człowiekowi…..

 

Różaniec święty na sobotę

obrazek => Różaniec zawierzenia z księdzem Dolindo -Joanna Bątkiewicz-Brożek Ksiądz Dolindo Ruotolo, autor potężnego aktu zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij!, to wielki orędownik modlitwy różańcowej. Odkryj siłę różańca zawierzenia i powierz wszystkie swoje sprawy Bożej Opatrzności!….>> zobacz więcej

 

Różaniec święty na niedzielę

 

obrazek => Różaniec ze świętą Matką Teresą -Małgorzata Kremer (oprac.) – Myśli Matki Teresy – otaczanej czcią na całym świecie misjonarki miłości – stanowią doskonałe wprowadzenie w rozważanie tajemnic różańcowych. ….

 

Różaniec św.- Tajemnice Radosne z komentarzem

 

obrazek => Różaniec z Małą Arabką-Dorota Mazur – Idąc jej śladem, możemy wraz z nią rozważać i przeżywać najświętsze tajemnice naszej wiary w modlitwie różańcowej…..

 

Różaniec św.- Tajemnice Bolesne z komentarzem

obrazek => Życie Maryi w wizjach wielkich mistyczek – Życie Najświętszej Maryi Panny w nadprzyrodzonych wizjach wielkich mistyczek. Na podstawie objawień św. Elżbiety z Hesji, św. Brygidy Szwedzkiej, bł. Marii z Agredy i bł. Anny Katarzyny Emmerich. Każde zdanie w tej książce zostało zaczerpnięte bezpośrednio z jednego z tych czterech mistycznych źródeł…

 

Różaniec św.- Tajemnice Chwalebne z komentarzem

 
=> Homilie o Traktacie o doskonałym nabożeństwie do NMP oraz o Zawierzeniu się Maryi
 

obrazek => Cała piękna. Maryja -ks. Krzysztof Wons SDS– Gdy czytamy Biblię, odsłania nam stopniowo piękno Maryi, w Słowie jak w lustrze możemy zobaczyć Jej piękne oblicze, które podnosi nas, gdy zmizerowani pochylamy twarz ku ziemi. Przywraca nadzieję, gdy już się sobie nie podobamy, nie wierzymy, że Bóg ukrył w nas cząstkę swego Boskiego piękna. Bóg podarował nam Maryję, aby Jej piękno wlewało w duszę nadzieję, że także w nas może się odsłonić „wieczny wzór piękna”….>> zobacz więcej

 
Jak odmawiać różaniec:
 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Filmiki ewangelizacyjne, ks. Popiełuszko Jerzy, MATKA BOŻA, RÓŻANIEC i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.