Bezcenny dar – film

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Bezcenny dar

Kiedy stryjeczny dziadek Jasona umiera, zostawia mu w testamencie szereg instrukcji, które mają doprowadzić do tego, że egoistyczny chłopak przemyśli swoje życie i pojmie, co w nim jest najważniejsze. Jeżeli Jasonowi uda się wykonać zadania, na końcu drogi czeka na niego bezcenny dar.

 
=> SEMINARIUM UZDROWIENIA WEWNĘTRZNEGO – Ks. Krzysztof Kralka SAC, Michał Zborowski (red.) – Oddawany do Twoich rąk podręcznik formacyjny Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego pomoże Ci zobaczyć przestrzenie Twojego życia, potrzebujące w szczególny sposób dotyku Bożego Miłosierdzia i Jego uzdrowieńczej mocy. Odważne zapraszanie Boga w sfery Twoich zranień umożliwi Ci przeżycie prawdziwego uzdrowienia wewnętrznego….

obrazek => To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie – Ks. Jan Reczek -Co zrobić, by uleczyć swoją duszę? Jak zbliżyć się do Boga i uzdrowić relacje z Nim?Książka „To Jezus leczy złamanych na duchu” pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem. Pomoże Ci uwolnić się od wielu przykrych sytuacji, jakie zdarzają Ci się w życiu, a przede wszystkim podpowie, jak modlić się, aby mieć siłę do zmierzenia się z nimi….

=> POLUBIĆ CZY POŚLUBIĆ? -Les Parrott, Leslie Parrott– es i Leslie Parrottowie przedstawiają sprawdzony przepis na udane małżeństwo. Zachęcają pary do tego, by przed podjęciem ważnych decyzji o zaręczynach i ślubie przemyślały i przedyskutowały siedem kluczowych pytań.Są to pytania, które pomagają ocenić potencjał związku i dobrze przygotować się do nowej roli żony lub męża.…

=> Narzeczeństwo, czyli sztuka przygotowania się do małżeństwa -Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz– To znakomite, napisane prostym, komunikatywnym językiem kompendium dla każdego chrześcijanina, który stoi przez wyzwaniami okresu narzeczeństwa…

=> BŁOGOSŁAWIONA, PIĘKNA I NIEZWYKŁA. JAK ŚWIĘTOWAĆ DAR KOBIECOŚCI – Pat Gohn– Odkryj swoją wspaniałą godność jako kobiety, dary, które otrzymałaś od Boga i misję, jaką ci powierzył. Przekonaj się, że naprawdę jesteś błogosławiona, piękna i niezwykła…..

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Filmy religijne, chrześcijańskie, Wiara, życie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Bezcenny dar – film

 1. aga pisze:

  śliczny polecam

 2. anita pisze:

  bardzo dobry film-polecam

 3. LUCYNA pisze:

  PIEKNY

 4. Bielecka Barbara pisze:

  Dawno nie oglądałam tak pięknego , wzruszającego,pouczającego filmu , gorąco polecam.

 5. Renata pisze:

  Piękny film

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.