Świadectwo walki o czystość przedmałżeńską

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 
Świadectwo walki o czystość przedmałżeńską – Piotr i Marija Michalscy z Ruchu Czystych Serc

 

obrazek=> SEX. POEZJA CZY RZEMIOSŁO? -Ks. Piotr Pawlukiewicz – Pakiet trzech części bestsellerowej serii konferencji ks. Piotra Pawlukiewicza. We właściwy sobie sposób ks. Piotr, wychodząc od sfery erotyki, wskazuje na problem współczesnego człowieka, który zbyt łatwo rezygnuje z prawdziwego życia, godząc się na wegetację. Jednocześnie zachęca do usłyszenia „muzyki własnej duszy”, by dostrzec piękno w sobie i w innych.….

obrazek => Płciowość i czystość. Z problematyki życia seksualnego – O. Karol Meissner OSB – Autor omawia problemy związane z wychowaniem i miejscem płci w życiu osoby ludzkiej. Porusza także niełatwą sprawę czystości seksualnej w kontekście systemów moralnych, ale także jako problemu psychologicznego oraz kwestię naturalnego planowania rodziny. Świadomość płciowości, ma swe źródła w doświadczeniach z dzieciństwa i kontaktach z rodzicami. Prawidłowe jej kształtowanienie wpływa na wszystkie więzi w rodzinie.….

obrazek=> Warto zadbać o te sprawy – Jacek Pulikowski – Książkę tworzą krótkie teksty wyjaśniające wiele zjawisk z dziedziny płciowości. Autor zastanawia się: dlaczego mówimy: „te sprawy”, a nie po prostu „seks”? Dlaczego, gdy mówimy o „tym”, jesteśmy lekko zawstydzeni, zażenowani? Bowiem wszelka intymność i sens działań płciowych sprowadzana jest do zwierzęcej przyjemności seksualnej wydartej z kontekstu miłości małżeńskiej, rodzicielstwa, a nawet dwupłciowości…

obrazek => Edukacja seksualna według gender – Zbigniew Barciński – Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, ta książeczka jest dla Ciebie. Mówi ona o tym, jak zwolennicy ideologii gender chcą zmienić szkolną edukację, aby doprowadzić dzieci i młodzież do zachwiania pewności swojej płci oraz do podejmowania jak najwcześniej współżycia seksualnego. Mówi też o tym, co możesz zrobić, aby to zatrzymać…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Miłość, czystość, RCS, Rekolekcje dla młodzieży, Relacje damsko-męskie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.