O masturbacji dziecięcej słów kilka – mgr Martyna Miziniak-Kużaj

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

O masturbacji dziecięcej słów kilka – mgr Martyna Miziniak-Kużaj

Czym jest masturbacja dziecięca, jakie są jej przyczyny, objawy i skutki oraz jak jej przeciwdziałać – radzi mgr Martyna Miziniak – Kużaj, psycholog i seksuolog. Wykład odbył się w ramach konferencji „Twoje dziecko ważna sprawa” w Poznaniu, 7 lutego 2015 roku. Rejestracja: ks. Sławomir Kostrzewa
 

obrazek=> Wychowanie seksualne w rodzinie i w szkole – O. Józef Augustyn SJ – W swych rozważaniach Autor odwołuje się do prawa naturalnego kierującego ludzką seksualnością, podkreślając przy tym wymiar moralny i duchowy człowieka. Z dużą dozą empatii, zrozumienia, spokoju i życzliwości wyjaśnia, jak powinno przebiegać wychowanie seksualne w rodzinie i w szkole…..

obrazek=> Młodzi pytają o miłość, rodzinę i wychowanie – Ks. Marek Dziewiecki – ”Bardzo dobra pozycja dla młodzieży, zawiera wszystkie ważne pytania dot. sensu życia młodego człowieka, na które Ks. Marek Dziewieci odpowiada bardzo wyczerpująco”…..

obrazek=> Dzikie stwory. Sztuka wychowania chłopców – Stephen James, David Thomas – Książka da Ci świeże spojrzenie i podniesie na duchu, jeśli czujesz się sfrustrowany zmaganiami z chłopięcą „dzikością”. Podkreśla przy tym rolę zarówno ojca, jak i matki, wskazując odmienność zadań, jakie stawia przed nimi wychowanie chłopców. W książce znajdziesz kompletny program radzenia sobie z problemami, jakie może stwarzać rodzicom, wychowawcom czy nauczycielom wychowanie chłopców…..

obrazek=> Niesforne księżniczki. Sztuka wychowania dziewczynek – Melissa Trevathan, Sissy Goff – Poradnik pozwalający zrozumieć serce, umysł i zachowanie dziewczynki w wieku od 0 do 19 lat. Autorzy z humorem ukazują specyfikę dziewczęcego myślenia i postrzegania świata oraz dają klarowne wskazówki, jak wspierać je w rozwoju i dojrzewaniu do prawdziwej kobiecości…..
obrazek=> Religijne wychowanie dzieci. Chrzest, Pierwsza Komunia -Mieczysław Guzewicz -Książka ma pomóc rodzicom w podjęciu obowiązku religijnego wychowania, w szczególności przygotowania do sakramentu chrztu i Eucharystii. Autor omawia zarówno rolę atmosfery domu rodzinnego jak i nauczanie Kościoła. Mówi o współpracy katechetów z rodzicami, o rodzinnej liturgii przygotowującej przeżycie sakramentów, roli wspólnej modlitwy i obecności Biblii w rodzinie…
obrazek=> Jak być dobrym ojcem? Biblijne podpowiedzi [audiobook] -Mieczysław Guzewicz -Mieczysław Guzewicz, sam będąc ojcem i wychowawcą, odpowiedzi na pytanie „Jak być dobrym ojcem?” szuka w najlepszym źródle – Biblii. Przedstawia nam biblijne postaci i mądre skutki ich wychowawczego działania.Autor wybrał przykłady osób, które do niego przemawiają najsilniej i uważa, że na nich mogą wzorować się współcześni ojcowie, rodzice i wychowawcy. Każda z nich to przykład wartościowy i w stu procentach nadający się do naśladowania…

obrazek=> Rozmowy z córką. Kilka spraw, o których koniecznie powinnaś z nią porozmawiać – Vicky Courtney 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Macierzyństwo, Ojcostwo, Świadectwa mp3, Wiara, życie, Wychowanie dzieci i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.