Miłosierny Samarytanin – film rysunkowy (7)

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Nowy Testament cz.7 – Miłosierny Samarytanin


Film animowany – Historie Nowego Testamentu
 
Zobacz też:

Cz. 1 -> „Narodziny”
Cz. 2 -> „Jezus, Syn Boży „
Cz. 3 -> „Jan Chrzciciel” „
Cz. 4 -> „Cuda Jezusa” „
Cz. 5 -> „Chleb z nieba” „
Cz. 6 -> „Królestwo Niebieskie” „
 
obrazek => 365 historii biblijnych dla dzieci -Joy Melissa Jensen– Jest to Biblia przeznaczona dla młodych czytelników. Została ona opowiedziana prostym językiem, a przedstawione tu historie biblijne, ożywiono dodatkowo pięknymi i kolorowymi ilustracjami…..

obrazek =>  Opowieści biblijne.Tom 3. Drużyna Jezusa z Nazaretu [audiobook] -Praca zbiorowa – W kolekcji audiobooków „Opowieści biblijne” o Jezusie pięknie uczy Katarzyna Łaniewska. Prostym językiem i ciepłym głosem opowiada dzieciom o cudownych uzdrowieniach, których dokonał Jezus, a także o tym, że nigdy nie odmawia wiernym wsparcia i pomocy. Każda książeczka to niezwykła przygoda, podczas której dzieci przenoszą się w odległe czasy, by poznać i zrozumieć nauczanie Chrystusa. Wspaniałe barwne rysunki i kolejne opowieści nowotestamentowe na płytach CD tworzą kolekcję, którą koniecznie musisz poznać…..

Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy biblijne dla dzieci i nie tylko, Filmy rysunkowe, Historie Nowego Testamentu i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.