Punchinello i jego prezent

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Punchinello i jego prezent


 
Jeden z czterech odcinków filmowej serii na podstawie utworów znanego autora dziecięcego – Maxa Lucado. Pisarz pomaga zrozumieć dzieciom, że każdy człowiek jest dla Boga wyjątkowy. Stwórca wyposażył go w niepowtarzalny charakter i wygląd. W bajkowej krainie trwają gorączkowe przygotowania do święta stwórcy. Hans piecze wielki tort, Lucia przygotowuje się do występu, a Wioleta układa piękny stroik. Punchinello jest zakłopotany, ponieważ nie przygotował niczego wyjątkowego. W czasie święta Punchinello ofiaruje stwórcy najpiękniejszy prezent.
 

Zobacz też poprzednie odcinki:

Jesteś wyjątkowy

Jesteś mój

Gdybym miał zielony nos

 

obrazek => Skarby Mszy Świętej. Zeszyt dziecka – Zbigniew Barciński, Jerzy Piasecki, Małgorzata Piasecka, s. Beata Sarba USJK – Drogie Dzieci! Czy wiecie, że Pan Bóg chce nam dawać swoje dary? Te dary Pana Boga możemy nazwać „skarbami”. W każdej Mszy Świętej możemy te niewidzialne „skarby” odkrywać i przyjmować do serca. Zeszyt to pomoc dla Was w odkrywaniu tych „skarbów”. Zadania i komiksy, jakie tutaj znajdziecie, pomogą Wam przygotować się do coraz lepszego uczestnictwa we Mszy Świętej…..>> zobacz więcej
obrazek => Łamigłówki na Boże Narodzenie – Michał Wilk (red.) -Książka zawiera zabawy, krzyżówki, łamigłówki, szyfry i labirynty nawiązujące do biblijnych opowiadań o narodzinach Jezusa Chrystusa. Ponadto dzieci znajdą tu wiele ciekawostek i informacji na temat zwyczajów związanych ze świętami i uroczystości liturgicznych przypadających w okresie Bożego Narodzenia….>> zobacz więcej

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy rysunkowe, Różne bajki i filmy religijne dla dzieci i młodzieży i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.