JESTEŚ MÓJ – film rysunkowy

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Jesteś mój


„Gdy kogoś kochasz to wiesz czego ta osoba potrzebuje nawet wcześniej niż ona sama.
Czasem wydaje się jej, że potrzebuje czegoś co jest jej zbędne…”
 

Kolejna część przygód Punchinello sympatycznego mieszkańca bajkowej krainy drewnianych Łemików. W tym odcinku burmistrz miasteczka za namową sprytnego Tadka Trendy zachęca mieszkańców do kupowania pudełek i piłek. Ten, kto zgromadzi ich najwięcej, będzie najlepszym Łemikiem. Punchinello stara się sprostać wyzwaniu. Czy kolekcja pudełek i piłej przyniesie mu szczęście? Film na podstawie utworów znanego autora dziecięcego – Maxa Lucado.
Pierwszy odcinek → TUTAJ ← kliknij

 

obrazek => RÓŻANIEC DLA DZIECI Z KS. JANEM TWARDOWSKIM – Ks. Jan Twardowski -Czy wiesz,że różaniec to nie są odklepane pacierze? Ks. Jan Twardowski zachęca do odmawiania tej pięknej modlitwy, wyjaśnia jej znaczenie. Mówi, że dzięki niej lepiej poznajemy życie Matki Bożej i Pana Jezusa. Pokazuje, jak bardzo różaniec potrzebny jest w naszym życiu, codziennych radościach i zmartwieniach. Sam odmawiał modlitwę różańcową przez cały rok, nie tylko w październiku. Wierzył, że ten, kto ją odmawia, jest dobry dla innych, o nikim nie mówi źle, umie mądrze i cieszyć się, i martwić. Czyta: Anna Dymna..

 
Fragment z filmu:
 
– Dzień dobry Punchinello. Jak się masz?

– Dobrze… robiłem wiele ważnych rzeczy, byłem bardzo zajęty…

To tym byłeś zajęty? (Pokazuje pudełko i piłkę)

Och nie…. myślałem, że dzięki nim będę szczęśliwy…

Te pudełka i piłki wiele cię kosztowały prawda?

Tak… hej moja noga, naprawiłeś mi nogę!

Podejdź tu Punchinello, chce ci coś pokazać. Czy oni wyglądają na szczęśliwych?

Nie.

A czy wydają się ważni?

Raczej śmieszni. Dałem plamę prawda?

To nic. I tak jesteś wyjątkowy przez to kim jesteś. Jesteś mój i kocham cię. Nie zapominaj o tym przyjacielu.

Nie zapomnę…
 
obrazek => Promyk nadziei na każdą chwilę – Max Lucado -Krótkie refleksje na każdy dzień roku inspirowane Słowem Bożym, autorstwa znanego twórcy wielu bestsellerów. Książkę możemy podarować bliskim osobom, aby każdy dzień mogli przeżywać ze Słowem Bożym, które ma moc przemieniać, uzdrawiać i pocieszać…

obrazek => Biblijne opowiadania dla przedszkolaków – Monika Kustra– Biblijne opowiadania dla przedszkolaków powstały z myślą o całej rodzinie, choć w swej formie i treści skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Treści zawarte w tej książce zostały dobrane i zestawione w taki sposób, by na samym początku poznawania Słowa Bożego zaciekawić dzieci i zainspirować je do poznawania Biblii w całym ich dalszym życiu. To wspaniała prezentacja wybranych historii biblijnych opowiedzianych przez doświadczoną mamę i jednocześnie doświadczoną nauczycielkę….

 

Kolejne odcinki przygód Punchinello tutaj:

Jesteś wyjątkowy

Gdybym miał zielony nos

Punchinello i jego prezent

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 7 grzechów głównych, Filmy rysunkowe, Różne bajki i filmy religijne dla dzieci i młodzieży, Uzdrowienie wewnętrzne, Wychowanie dzieci i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.