Wstawiennictwo Świętych – film rysunkowy

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Wstawiennictwo Świętych – film rysunkowy

 

Jesteśmy katolikami – serial prod. hiszpańskiej
 

Brat Franciszek. Wstawiennictwo świętych.

 

Zobacz pozostałe odcinki:

=> Najświętsza Maryja Panna

=> CHRZEST

=> SPOWIEDŹ

=> PISMO I TRADYCJA

=> ZBAWIENIE PRZEZ WIARĘ

=> WSTAWIENNICTWO ŚWIĘTYCH

=> PAPIEŻ

=> SYMBOLE WIARY

=> BOŻE NARODZENIE

 

obrazek=> Opowieści kornika. O tajemnicach Mszy Świętej -Emilia Litwinko – Posłuchaj razem z nią, co tak niezwykłego wydarza się podczas Mszy Świętej, a na pewno, tak jak ona, przestaniesz narzekać na nudę w kościele i zapragniesz jak najczęściej uczestniczyć w tych cudownych tajemnicach, z jakimi tam się spotykamy…..>> zobacz więcej

obrazek => Różaniec dla dzieci – Ta książka to prawdziwa perła w dziecięcej biblioteczce! Nie tylko przybliża dzieciom modlitwę różańcową, ale w prosty a zarazem piękny sposób pomaga zrozumieć wydarzenia z życia Jezusa i Maryi….

obrazek => Promyk nadziei na każdą chwilę – Max Lucado -Krótkie refleksje na każdy dzień roku inspirowane Słowem Bożym, autorstwa znanego twórcy wielu bestsellerów. Książkę możemy podarować bliskim osobom, aby każdy dzień mogli przeżywać ze Słowem Bożym, które ma moc przemieniać, uzdrawiać i pocieszać…

 


Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy rysunkowe, Różne bajki i filmy religijne dla dzieci i młodzieży i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.