Rekolekcje Adwentowe – Ks. Piotr Pawlukiewicz

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Rekolekcje Adwentowe w Maciejówce – Ks. Piotr Pawlukiewicz- Homilia dzień 1


 
Rekolekcje Adwentowe ks. Piotra – Maciejówka Wrocław

obrazek => Boże Narodzenie dzieje się codziennie -Ks. Krzysztof Porosło – Nie można zamknąć tajemnicy Bożego Narodzenia w jednym dniu! Nie można świętować go tylko raz w roku, przy choince, karpiu i z połamanym opłatkiem w dłoni, tworząc na ten jeden dzień – często sztuczną – atmosferę braterstwa, życzliwości i pokoju….

 

Rekolekcje Adwentowe – Homilia dzień 2

obrazek => Adwentowa reanimacja – Ks. Eugeniusz Burzyk -To kolejna książka ks. Burzyka zawierająca propozycje krótkich, zaledwie kilkuminutowych kazań, które mogą reanimować tych, którzy są daleko Boga i nie znajdują czasu na chwilę zastanowienia. Autor proponuje rozważania na każdy dzień adwentu, uwzględniając również liturgiczny podział na rok A, B i C …

 

Rekolekcje Adwentowe – Nauka dzień 2

obrazek => Misyjny GPS. Kazania adwentowe dla dzieci -Ks. Mirosław Kozina – Poniższe kazania mają być inspiracją dla prowadzących roraty. Mają służyć jako pomoc, jako konspekt, gdyż tematyka misyjna jest bardzo bogata, dlatego bardzo ogólnie poruszę pewne zagadnienia….>> zobacz więcej

 

Rekolekcje Adwentowe – Homilia dzień 3

obrazek => Aniołek Joel. Historia na Boże Narodzenie -Barbara Gallizio -Jeśli chcecie się dowiedzieć, jakie nadzwyczajne zadanie otrzymał Joelek, sięgnijcie po tę pogodną i skrzącą się humorem opowieść…..

 

Rekolekcje Adwentowe – Nauka dzień 3

obrazek => Modlitwy na każdy dzień Adwentu – Michał Wilk (red.) – Książka bardzo przydatna w czasie Adwentu. Zawiera czytania biblijne, rozważania i modlitwy na każdy dzień….

 

Rekolekcje Adwentowe – Homilia dzień 4

<

obrazek => O duchowości z krwi i kości. Rozważania nie tylko na Adwent – Dariusz Piórkowski SJ – Adwentowe czytania, które przypominają przewodnik w podróży. Dają wskazówki, jak odczytać ślady przechodzącego Pana, jak usłyszeć Jego głos, a nawet natknąć się na Niego, gdy nieoczekiwanie przetnie nasze drogi. Bo Duch Boga to miłośnik ludzi. I raczej dobrze Mu z nami. Ciągle przychodzi, by nam o tym przypomnieć. Na różne sposoby..

 
Rekolekcje Adwentowe – Nauka dzień 4

obrazek => Ewangelia 2019. Droga, Prawda i Życie – To doskonała lektura dla tych, którzy chcą zaprosić Boga i Jego słowo do swojego życia. Ta książka pomaga uczynić to w sposób świadomy i zgodny z rytmem roku liturgicznego…

 

Ks. Pawlukiewicz Piotr – ksiądz katolicki, doktor teologii pastoralnej, rekolekcjonista, kaznodzieja, kanonik honorowy Kapituły Metropolitalnej Warszawskiej. Autor książek:
=> Dzieciom o Mszy Świętej,
=> Dzieciom o sakramencie pojednania,
=> Po co bierzmowanie?,
=> Z młodzieżą spokojnie o… wolności,
=> Kazania radiowe Tom 2 (2003-2009),

=> Kazania radiowe 1992–2002,
=>Bóg dobry aż tak? O Bożym miłosierdziu myśli kilka,

=> Rozważanie Drogi Krzyżowej. Trzy homilie na uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego,
=> Z rodzicami spokojnie o… młodzieży. Z młodzieżą spokojnie o… rodzicach,
=> Porozmawiajmy spokojnie o… tych sprawach ,
=> Porozmawiajmy spokojnie o… księżach,
=> Porozmawiajmy spokojnie o… starości.

 

Więcej konferencji ks. Piotra Pawlukiewicza => TUTAJ <= kliknij

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Adwentowe Rekolekcje, Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Ks. Pawlukiewicz Piotr i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.