Nawiedzenie św Elżbiety i radość Maryi w Duchu Świętym – ks. dr Włodzimierz Cyran

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Nawiedzenie św Elżbiety i radość Maryi w Duchu Świętym
– ks. dr Włodzimierz Cyran


Homilia ks. dr Włodzimierza Cyrana, biblisty,egzorcysty, ze spotkania ewangelizacyjno-modlitewnego w Albertowie z 31 maja – Nawiedzenie św Elżbiety i radość Maryi w Duchu Świętym. Charyzmat spotkania.
 
Ks. dr Włodzimierz Cyran – kapłan archidiecezji Częstochowskiej, biblista, egzorcysta i Moderator Wspólnoty Przymierza Rodzin „Mamre”
Informacje o Wspólnocie Mamre: www.mamre.pl
Kalendarium spotkań Wspólnoty, terminy Mszy św. w int. uzdrowienia: http://mamre.pl/Strona/kalendarium
 

obrazek=> MARYJA I EGZORCYZMY – Ks. Francesco Bamonte – Francesco Bamonte, opierając się na autorytecie Biblii oraz nauczania Kościoła, ukazuje, jak ogromną wartość ma autentyczny kult Maryi w walce ze światem demonów. Jego książka to piękny portret Matki i Świętej Opiekunki, która poprzez wspieranie działania Chrystusa prowadzi ludzkość do Boga. Autor przedstawia również swoje osobiste doświadczenia, opowiadając o tym, jak wyraźnie odczuwa obecność i pomoc Maryi podczas swojej kapłańskiej opieki nad osobami opętanymi.…..
obrazek=> UZDRAWIAJĄCA MOC MARYI – Ks. Adam Rybicki – „Wspaniała książka.Serdecznie polecam tą książkę, dzięki niej zrozumiałam co znaczy proces uzdrawiania, odnalazłam tam wiele treści bliskich mojemu życiu i codzienności. Lepiej zobaczyłam siebie w świetle wiary jako drogi na której dokonuje się proces uzdrawiania. Na to wszystko autor spogląda przez pryzmat naszej najlepszej przyjaciółki, wspomożycielki, Mamy – Maryi. Życzę wszystkim równie owocnej lektury i oddania w matczyną opiekę Maryi” – opinia czytelniczki…..
obrazek=> JAK DZIECKO W OBJĘCIACH MATKI. DZIEŃ PO DNIU Z MARYJĄ – Św. Urszula Ledóchowska – W dziejach Kościoła liczne i pociągające są przykłady świętości osób, które szły za Jezusem, „trzymając się ręki Maryi”. Stąd pomysł, aby zebrać z pism św. Urszuli trochę myśli maryjnych i stworzyć z nich propozycję przeżycia całego roku w szczególnej bliskości Maryi – „jak dziecko w ramionach Matki”.Takie trwanie przy Maryi daje wiele pokoju serca, pogody ducha, ufności, że „Maryja raczej cudem przyjdzie Wam z pomocą, niż miałaby Was opuścić”. Właśnie taką pewnością dzieli się z nami św. Urszula w swym Testamencie.Spróbujmy więc przeżyć – najpierw choćby rok, a potem i całe życie – „jak dziecko w objęciach Matki”.…..

 

obrazek=> TOTUS TUUS – TOTA TUA. TRAKTAT O ZAWIERZENIU – Wincenty Łaszewski -” Przepiękna i bardzo mądra.Książka jest bardzo piękna, treściwa, praktyczna a jednocześnie poetycka i chwytająca za serce, dla wszystkich, którzy chcieliby iść drogą zawierzenia Matce Bożej. Bardzo bliska, pisana pięknym językiem. Można powiedzieć, że jedyna w swoim rodzaju. Wydaje się, że Autor głęboko przemyślał poruszane kwestie, a przede wszystkim przemodlił i sam żyje oddaniem Maryi. Medytuję każdy rozdział, każde zdanie. Gorąco polecam!” – opinia czytelnika…..
obrazek=> OPINIE O MARYI. FAKTY, POSZLAKI, TAJEMNICE – Vittorio Messori – W niedzielę 25 marca 2007 r. minęła XX rocznica ogłoszenia przez Papieża Jana Pawła II Encykliki „Redemptoris Mater”. W tym roku przypada też 90-ta rocznica objawień fatimskich. Wydawnictwo FRONDA uczciło te dwie rocznice wydając dedykowaną im niezwykłą książkę Vittorio Messoriego „Opinie o MAryi. Fakty, poszlaki, tajemnice”. ” To interesująca pozycja z gatunku dziennikarstwa śledczego, przyjmująca za punkt odniesienia fenomen związany z Matką Chrystusa, polegający na tym, że przynajmniej od połowy XIX stulecia – aż do dziś, włącza się Ona w dzieje najnowszej historii z nadzwyczajną intensywnością” (ze wstępu ks. Roberta Skrzypczaka, tłumacza).…..

Więcej nagrań z naukami Ks. dr Cyrana: => TUTAJ <= kliknij

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Charyzmaty, ks. Cyran Włodzimierz, Matka Boża, Msza Św o uzdrowienie, Wiara, życie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.