Świadectwo Olgi – Powrót do Domu Ojca

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Świadectwo Olgi


Świadectwo Olgi, która była molestowana, uzależniona od narkotyków, zajmowała się wróżbami…

obrazek=>  Świadectwo egzorcysty. Wywiad z ks. Gabrielem Amorthem, światowej sławy egzorcystą – Ks. Gabriele Amorth, S. Angela Musolesi – Wywiad z ks. Gabrielem Amorthem, światowej sławy egzorcystą. czym są egzorcyzmy? w jakich okolicznościach życia człowiek może pójść do egzorcysty? jak wygląda sam obrzęd egzorcyzmu? jakie są objawy opętania diabelskiego? w jaki sposób uwolnić się od opętania diabelskiego? co mówią złe duchy, gdy wzywa się wstawiennictwa Jana Pawła II?Wybitny włoski egzorcysta odkrywa nieznane fakty swojej pracy. Nigdy dotąd niepublikowane świadectwa, jego rozmowy i doświadczenia. Wstrząsająca książka! Wstrząsające świadectwo!.….
 => Wywoływanie duchów – ks. Andrzej Zwoliński – Czym jest wywoływanie duchów? Do czego może prowadzić udział w seansach spirytystycznych? Wywoływanie duchów – zabawa, zaspokojenie ciekawości czy igranie z ogniem?…
obrazek=> Zmanipuluję cię, kochanie – Robert Tekieli– – Najnowsza książka Roberta Tekieliego poświęcona jest manipulacji i współczesnym zagrożeniom duchowym. Autor opierając się na konkretnych przypadkach ukazuje mechanizmy manipulacji oraz przestrzega przed wieloma współczesnymi zagrożeniami.…
obrazek => „Homeopatia -Robert Tekieli – Czego nie mówi Ci Twój lekarz o homeopatii? -Być może korzystałeś z leków homeopatycznych… Być może słyszałeś, że są skuteczne… niegroźne dla zdrowia… Być może czytałeś w prasie, że „trucizna, która leczy” – jak bywają określane – jest najlepszym lekarstwem na wszelkie dolegliwości… Jeśli wciąż uważasz, że leki homeopatyczne są skuteczne i niegroźne to koniecznie przeczytaj tę książkę…
obrazek=> Wyrwany z piekła. Świadectwo narkomana – Laurent Gay – Laurence, dziecko paryskich slumsów, bardzo wcześnie doświadczył przemocy. Kiedy po raz pierwszy sięgnął po narkotyki, nie zdawał sobie sprawy, że na piętnaście lat zostanie wkręcony w piekielne tryby: uzależnienie, przemoc, kradzież, przemyt, AIDS.W więzieniu, kiedy był bliski samobójstwa, w sposób zupełnie dla niego nieoczekiwany dotknął go Bóg: Laurence, całkowicie niewierzący, przeżył nawrócenie. Rozpoczął powolny i trudny proces odrodzenia. „Dobry łotr” współczesnych czasów ciągle przypomina nam o działaniu łaski Boga w życiu człowieka, „ponieważ dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych”. To mocne i poruszające świadectwo prowadzi czytelnika od bram piekła do spokoju Nieba!
obrazek=> Wykorzystywanie seksualne -Josh McDowell, Ed Stewart – Ta broszura z serii PIERWSZA POMOC jest przeznaczona zarówno dla osoby, która doświadczyła wykorzystywania seksualnego w swoim życiu, jak i dla jej przyjaciół. Jeśli znasz osoby takie jak Ann, wykorzystywane przez krewnych albo ludzi, do których każdy powinien mieć zaufanie, z tej broszury dowiesz się, jak stać się dla swojej koleżanki lub kolegi prawdziwym źródłem pocieszenia, otuchy i wsparcia. A jeśli to ty sam jesteś ofiarą seksualnego wykorzystywania, ta książeczka pomoże ci zmierzyć się z fałszywym poczuciem winy, wstydem i bezsilnością oraz doświadczyć tak potrzebnego ci pocieszenia i wyzwolenia z bólu.


 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Powrót do Domu Ojca - świadectwa, Uzależnienia, Wiara, życie, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.