Świadectwo Marcina Sawickiego

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Świadectwo Marcina Sawickiego


Świadectwo Marcina Sawickiego byłego narkomana, więźnia, hazardzisty…

 
obrazek=> Narkomania – ucieczka donikąd. Co robić, aby chronić dzieci i młodzież przed uzależnieniami? – Bp Antoni Długosz – Jest to zbiór informacji o tym co zrobić aby uchronić dzieci przed uzależnieniami. Można się dzięki niej dowiedzieć o ośrodku „Betania” oraz ukazuje w jaki sposób Kościół angażuje się w przeciwdziałanie narkomani…

obrazek=> 12 KROKÓW DO WOLNOŚCI. NIE TYLKO DLA CHRZEŚCIJAN -autorzy: O. Maxym Popov CMF, Jacek Racięcki, Rafał Porzeziński – Wyśmienity i pełen dramatycznych przygód przewodnik dźwiękowy po programie „12 kroków”. Ponad 7-godzinne słuchowisko przybliżające tajemnice programu, który setkom tysięcy ludzi na całym świecie przywrócił wolność, wiarę w siebie, nadzieję i prawdziwe życie.Autorzy w 25 rozdziałach udowadniają, że nie jest to droga przeznaczona wyłącznie dla alkoholików, narkomanów czy hazardzistów, ale że jest to niezwykle skuteczny program walki z grzechem codziennym i złymi nawykami.To wyboista droga do wolności poprzez poznanie, zaakceptowanie i pokochanie samego siebie. Setki tysięcy ludzi na całym świecie idąc tą drogą odzyskało życie…
obrazek=> W sieci hazardu – Ks. Andrzej Zwoliński – Jaka jest historia hazardu? W jaki sposób gry hazardowe uzależniają? Co zrobić, by nie dać się wciągnąć w hazard? Gdzie szukać pomocy i w jaki sposób „wyjść” z tego uzależnienia?..

obrazek=> Dwanaście kroków wg Felka alkoholika poznaje Rafał hazardzista [audiobook] – Program „12 kroków” to według milionów ludzi na całym świecie bezpieczna, pewna, trudna, bolesna i piękna droga do wolności, człowieczeństwa i godności.Na płycie usłyszycie niesamowicie szczere i odważne wyznania związane z pracą nad poznaniem, pokochaniem i zmianą samego siebie samego.…

obrazek=> Uzależnienia. Geneza, terapia, powrót do zdrowia -Bohdan T. Woronowicz –Książka jednego z najlepszych w Polsce specjalistów w zakresie diagnostyki i terapii uzależnień jest bogatym źródłem wiedzy na temat uzależnienia od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, nikotyna, kofeina, teina, leki, sterydy), a także zaburzeń nawyków i popędów (hazard, siecioholizm, bulimia i anoreksja, seksoholizm, pracoholizm, kupnoholizm) oraz współuzależnienia, którym dotknięte są rodziny osób uzależnionych…..

obrazek=> Narkotyki, narkomania. Podstawy wiedzy – Jacek Wrona – Współczesny człowiek to często człowiek zniewolony. Nie w klasycznym tego słowa znaczeniu, ale przede wszystkim przez własne słabości. Jedną z nich jest uzależnienie od substancji psychoaktywnych. Dając złudne poczucie szczęścia, pustoszą one zdrowie psychiczne i fizyczne oraz pozostawiają po sobie pustynię duchową, szczególnie wśród młodych ludzi. Aby jednak przeciwdziałać i zapobiegać tej patologii, niezbędne jest posiadanie wiedzy na ten temat. Bazując na swoim 15–to letnim doświadczeniu zawodowym – policjanta zwalczającego przestępczość narkotykową, pragnę przekazać w Państwa ręce tą oto publikację. Zawarte w niej informacje mam nadzieję, że pomogą lepiej zrozumieć problematykę narkomanii oraz poznać „świat” narkotyków. Pragnę podziękować ks. Norbertowi Pikule za pomoc i rady..

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powrót do Domu Ojca - świadectwa, Uzależnienia, Wiara, życie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.