Św. Jan XXIII i Św. Jan Paweł II

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

św. Jan XXIII i św. Jan Paweł II


Krótki film prezentujący postacie dwóch wielkich papieży: Jana XXIII i Jana Pawła II
 

obrazek => Przewodnicy do nieba. Jan Paweł II i Jan XXIII -Ks. Leszek Smoliński – Niniejsza publikacja prezentuje sylwetki dwóch wielkich papieży. Zestawiając ich historię życia oraz nauczanie, ukazujemy ich duchowe przesłanie…

obrazek => Radość i uśmiech. Jan Paweł II, Jan XXIII -Marta Wielek – Autorka prezentując sylwetki Papieży, wskazuje na potrzebę przekazywania radości i humoru w głoszeniu Słowa Bożego. „Chrześcijanin XXI wieku nie powinien bać się śmiechu i uśmiechu. Przeciwnie, powinien o nim światu dawać świadectwo, zachowując w głębi serca radość i dobry humor, zwłaszcza w lęku i rozpaczy” (B. Boisson „Uśmiech Pana Boga”)…

obrazek => Dziennik duszy – Jan XXIII – „Dziennik duszy” to opublikowany po jego śmierci tom notatek i rozmyślań, zapisywanych od roku 1895, gdy Autor miał zaledwie 14 lat, a przerwanych w roku 1962 – na kilka miesięcy przed śmiercią….

Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy o świętych, Jan Paweł II, ŚWIĘCI i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.