Życie Łazarza – film rysunkowy (15)

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Nowy Testament cz.15 – Życie Łazarza


Film animowany – Historie Nowego Testamentu

 
Zobacz też pozostałe odcinki:

kliknij => „Historie Nowego Testamentu”

 
obrazek => Skarby Mszy Świętej -Zbigniew Barciński, Jerzy Piasecki, Małgorzata Piasecka, s. Beata Sarba USJK-Myślą przewodnią autorów jest stwierdzenie, że w każdej Mszy Świętej Bóg chce nas obdarować swoimi darami. Dary Boga są tu nazwane „skarbami”. W każdej Mszy Świętej możemy te niewidzialne „skarby” odkrywać i przyjmować do serca…..

obrazek => Opowieści biblijne. Tom 16. Jezus i faryzeusze [audiobook] -Praca zbiorowa – W kolekcji audiobooków „Opowieści biblijne” o Jezusie pięknie uczy Katarzyna Łaniewska. Prostym językiem i ciepłym głosem opowiada dzieciom o cudownych uzdrowieniach, których dokonał Jezus, a także o tym, że nigdy nie odmawia wiernym wsparcia i pomocy. Każda książeczka to niezwykła przygoda, podczas której dzieci przenoszą się w odległe czasy, by poznać i zrozumieć nauczanie Chrystusa. Wspaniałe barwne rysunki i kolejne opowieści nowotestamentowe na płytach CD tworzą kolekcję, którą koniecznie musisz poznać…..

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy rysunkowe, Historie Nowego Testamentu i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.