Katecheza o Wielkim Poście – o. Tomasz Grabowski i ks. Krzysztof Porosło

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 

Katecheza o Wielkim Poście


 
Podczas katechezy, noszącej tytuł „O Samarytance, ślepcu i Łazarzu” o. Tomasz Grabowski i ks. dk. Krzysztof Porosło mówili o wielkopostnych ewangeliach, odczytywanych podczas skrutyniów. (liturgia.pl)
 

obrazek => W ubogich dotykam Jezusa. Różaniec ze św Matką Teresą – Modlitewnik zawiera rozważania tajemnic różańca w oparciu o wypowiedzi i pisma nowej Świętej Kościoła.Miała ona ogromne nabożeństwo do Maryi i bardzo często podkreślała swoje do Niej przywiązanie. Widziała w Niej wzór swej działalności wobec ubogich, ale też wzór życia modlitewnego….>> zobacz więcej
obrazek=> Tajemnica śmierci i zmartwychwstania. Wprowadzenie w misterium paschalne – Ks. Krzysztof Porosło -Ta książka wprowadzi Cię w niezwykły świat najpiękniejszej i najważniejszej liturgii w całym roku – w świat obchodów Triduum Paschalnego.…>> zobacz więcej
Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Katechezy dla dorosłych, ks. Porosło Krzysztof, o. Grabowski Tomasz, Rekolekcje WIELKOPOSTNE, Wiara, życie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.