Spotkanie na temat zagrożeń duchowych – ks. Marcin Wiśniewski

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 

Spotkanie na temat zagrożeń duchowych – ks. Marcin Wiśniewski cz.1

ks Marcin Wiśniewski
 
 
Konferencja na temat zagrożeń duchowych, grzechu, działania złego ducha, New Age… – którą wygłosił ks. Marcin Wiśniewski, egzorcysta diecezji kaliskiej
 
 
 

 
obrazek=> NOWE WYZNANIA EGZORCYSTY – Ks. Gabriele Amorth – Doświadczenia ostatnich lat ukazują, że: wielu ludzi korzysta z usług osób wróżących i przepowiadający przyszłość, wielu uczestniczy w seansach spirytystycznych, wielu poświęca się okultyzmowi. W tej sytuacji nasuwają się pytania, dlaczego tak trudno znaleźć egzorcystę? Dlaczego trudno spotkać kapłana, który byłby ekspertem albo przynajmniej uznawałby możliwość występowania chorób pochodzących od złego ducha?.….

 

Spotkanie na temat zagrożeń duchowych – ks. Marcin Wiśniewski cz.2

 

 
obrazek=>  Egzorcyzm. Posługa Miłości -Ks. Michał Olszewski SCJ – Ksiądz Michał Olszewski, opierając się na swym doświadczeniu w walce z mocami ciemności, przedstawia istotę i przebieg rytuału egzorcyzmu. Podkreśla, że jest on przede wszystkim wyrazem miłości Boga i Kościoła do cierpiących na skutek zniewolenia duchowego. Jego opowieść zaś przeniknięta jest autentyczną radością z doświadczania Bożego działania podczas tej posługi. Pojawiają się w niej mrożące krew w żyłach nadnaturalne fenomeny, których doświadczył autor, jednak ukazane są one zawsze w perspektywie objawiania niezwykłej mocy Bożej, która przewyższa nieskończenie wszelkie sztuczki demonów.….

 

Spotkanie na temat zagrożeń duchowych – ks. Marcin Wiśniewski cz.3

 

 
obrazek=> WYWIAD Z KSIĘDZEM EGZORCYSTĄ. CZĘŚĆ I – Ojciec José Antonio Fortea – – Ks. Jose Antonio Fortea (ur. 1968) – hiszpański demonolog, egzorcysta. Studia teologiczne ukończył na Uniwersytecie w Nawarze. Jest autorem kilkunastu powieści o tematyce końca świata oraz kilku traktatów teologicznych.

 

Halloween – ks. Marcin Wiśniewski

 

 

obrazek=> BĘDZIEMY SĄDZENI Z MIŁOŚCI. ZŁY DUCH JEST NICZYM WOBEC MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – Ks. Gabriele Amorth– – Ks. Amorth bezwzględnie odziera nas ze złudzeń, pokazuje jak Zły przebiegle walczy o zerwanie każdej więzi miłości, która łączy nas ze Stwórcą. Uświadamia, czym jest okultyzm, opętanie, co w naszym życiu mogą zrobić bluźnierstwa i przekleństwa, ale przede wszystkim mocno i stanowczo przypomina nam o tym, że będziemy sądzeni z miłości. I przez Miłość..…
 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, ks. Wiśniewski Marcin, Wiara, życie, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.