Kobietą ją stworzył – o. Rafał Zawada i Elżbieta Łozińska – rekolekcje

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.


„Kobietą ją stworzył” zatytułowanybył trzydniowy cykl spotkań i konferencji.
Jest delikatna, czuła, czarująca, inspirująca, kochająca, piękna, romantyczna, twórcza, walcząca.
To tylko niektóre atrybuty kobiety, której poświęcone były rekolekcje adwentowe w kościele Braci Mniejszych Kapucynów przy ul. Loretańskiej w Krakowie. www.kapucyni.pl
 

”Kobietą ją stworzył” – o. Rafał Zawada – cz.1


 
=> Pobierz mp3
 

”Kobietą ją stworzył” – o. Rafał Zawada – cz.2

 
=> Pobierz mp3
 

”Kobietą ją stworzył” – p. Elżbieta Łozińska – cz. 3


 
=> Pobierz mp3
 

”Kobietą ją stworzył” – p. Elżbieta Łozińska – cz. 4


 
=> Pobierz mp3
 
Zobacz też => Film o skromności <= kliknij  

”Kobietą ją stworzył” – o. Rafał Zawada – cz.5


 
=> Pobierz mp3
 

Elżbieta Łozińska – Magister kulturoznawstwa i doradca pedagogiczno-psychologiczny (Podyplomowe Studia Szkoła Kontaktów Interpersonalnych na Uniwersytecie Wrocławskim), terapeuta NEST, trener VIT (Wideotrening Komunikacji).Przez pięć lat związana ze Specjalistyczną Poradnią Rodzinną: dyżur specjalisty, terapia grupowa i indywidualna. Prowadzi warsztaty dla dzieci, rodziców, studentów, nauczycieli w zakresie wychowania i komunikacji, a także przemocy i zaniedbania.Mama Mateusza, Marty i Tomka.

 

o. Rafał Zawada, paulin – socjusz prefekta WSD Paulinów, rekolekcjonista
 
 
obrazek => E-mail od Pana Boga do kobiet -Claire Cloninger – Oto masz wyjątkową szansę, aby zalogować się w sercu Boga i rozważyć rzeczywiste, codzienne problemy, przed którymi stają wszystkie kobiety. Nie jesteś sama.Bóg jest prawdziwy. Żyje i pragnie bliskiego kontaktu z Tobą. Zna najgłębsze pragnienia Twojej duszy, zanim sama je wypowiesz. Jego słowa wskażą Ci drogę, dodadzą Ci sił i pomogą w podejmowaniu życiowych wyzwań i trudnych decyzji. Poczujesz się kochana i doceniona, ważna i niepowtarzalna, znacząca i zrozumiana….

obrazekkliknij =>Słońce Twojego sekretu [audiobook] – O. Fabian Błaszkiewicz SJ – 7 biblijnych tajemnic urody, siły i powodzenia w miłości. Tylko dla kobiet. Tylko dla dorosłych. „Słońce Twojego sekretu – 7 tajemnic urody, siły i powodzenia w miłości” to nie jest zwykła płyta. Autor, Fabian Błaszkiewicz SJ, przekuwa swoje wieloletnie doświadczenie mentora i szkoleniowca w kilkugodzinny płomienny wykład o sekrecie kobiecego piękna. Pracując z kobietami jako mentor i coach nad ich problemami, związkami, relacjami i ich osobistym światłem, Błaszkiewicz poznał tajniki kobiecej duszy na wielu płaszczyznach i wiele wniosków, obserwacji i spostrzeżeń zawarł właśnie na płycie „Słońce Twojego sekretu”….

obrazek => Wyjdź za mąż i poddaj się! -Costanza Miriano– Ekstremalne przeżycia dla nieustraszonych kobiet. Poślubienie mężczyzny, który bez wątpienia należy do innego „gatunku” i życie z nim, to poważne przedsięwzięcie. A jednocześnie… cudowna przygoda. To wyzwanie zmuszające do prawdziwego zaangażowania, rzucenia wszystkiego na jedną szalę, przyjęcia nowego życia. Takiemu wyzwaniu można sprostać tylko wtedy, gdy każdy spełnia się w swojej roli. W tym zbiorze oryginalnych, błyskotliwych, ironicznych i rozśmieszających do łez listów Costanza Miriano pisze o miłości, małżeństwie i rodzinie. Żartobliwy styl, którym się posługuje, może przekonać i skłonić do przemyśleń nawet najbardziej opornych….
 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Adwentowe Rekolekcje, Duchowość Kobiety, Konferencje rekolekcje dla kobiet mp3, o. Zawada Rafał i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.