ZAMKNIJ OCZY! DROGA DO SPEŁNIENIA – LEKCJE SAMSONA – O. Adam Szustak OP

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

ZAMKNIJ OCZY! DROGA DO SPEŁNIENIA – LEKCJE SAMSONA
– O. Adam Szustak OP

ZAMKNIJ OCZY! DROGA DO SPEŁNIENIA – LEKCJE SAMSONAKażdy człowiek, który chodzi po tej ziemi, ma w sercu dziurę. Ty również ją masz. To nie jest pomyłka, błąd czy wada, ponieważ…
 
Tę dziurę zrobił Ci sam Bóg.
 
Ma rozmiary tego, kto ją stworzył, więc przez całe życie, żeby ją czymś wypełnić, próbujesz coś w nią wrzucać. Ludzi, sytuacje, rzeczy… cokolwiek. Ponieważ ta dziura jest nieskończona, wszystko, co do niej wpada, przelatuje przez nią i ginie.
 
Tę dziurę doskonale widać w ludzkich oczach. Jest tam pragnienie, pożądanie, niespełnienie, które wszędzie próbuje się zaspokoić.
 
Jeżeli masz tak, że…
 
…przechodzisz od jednej aktywności do drugiej, że się rzucasz w życiu z kąta w kąt, że masz mnóstwo nałogów (bo nie wiesz, jak się zaspokoić)… A szczególnie jeśli przechodzisz z jednych ramion do drugich, a kiedy ich nie ma, usychasz z samotności…
 
Jeśli tak masz, to bardzo potrzebujesz usłyszeć historię niesamowitego człowieka. Takiego, który miał dziurę w sercu i znalazł sposób, jak tę dziurę zaspokoić.
 
Ten człowiek to Samson.
 
Urodził się z wielkiego pragnienia, bo jego mama bardzo długo na niego czekała. Prawdopodobnie tym oczekiwaniem przekazała mu to niespełnione pożądanie. To człowiek, który przez całe swoje życie wszędzie szukał wypełnienia.
 
Był wojownikiem, politykiem, myślicielem, kochankiem wielu kobiet. Był człowiekiem, który w każdym miejscu, gdzie się znajdował, w każdym momencie swojego życia próbował się napełnić i w końcu znalazł…
 
Zamknij oczy!
 
O jego historii posłuchasz w najnowszym audiobooku „Zamknij oczy” o. Adama Szustaka, charyzmatycznego zakonnika i autora bestsellerowego Garnka strachu. Odpowiada w nim na kilka ważnych dla Ciebie pytań:

  • jak dostrzec i ponazywać różnego rodzaju więzy, które Cię zniewalają?
  • jak zrozumieć mechanizmy działania nawyków i sposoby wychodzenia ze stale powtarzających się grzechów?
  • jak zmierzyć się z niezaspokojonymi pragnieniami bycia kochanym, akceptowanym, docenionym?
  • jak znaleźć przyczynę wkraczania w toksyczne związki?

Pomyśl, co możesz zyskać, jeśli rozwiążesz choć jeden z tych problemów.
 
Twoje życie może stać się nie odrobinę, ale niemal całkowicie inne. Pozbycie się nałogów, poznanie przyczyn złych wyborów czy nawyków jest jak zrzucenie zbędnych kilogramów. Możesz poczuć lekkość w duszy i w sercu.
 
Jeżeli zaspokoisz swoje pragnienia, wypełnisz trwale dziurę w sercu, możesz odzyskać czas, który straciłeś na niepotrzebne zajęcia czy nieodpowiednie osoby i przeznaczyć go ludziom, którzy Cię naprawdę kochają.
 
Jeżeli jest w Tobie niespełnione pragnienie i pustka, która domaga się wypełnienia, to musisz posłuchać historii Samsona.
 
obrazek  => Zamknij oczy!– lekcje Samsona– O. Adam Szustak OP <= kliknij i zamów

 

zamów

 

W skład nagrania wchodzą: 3 płyty CD, broszura i ćwiczenia.
 
Adam Szustak OP, dominikanin, wędrowny kaznodzieja. Dzieli się Słowem Bożym wszędzie, gdzie to możliwe i z każdym, kto tego potrzebuje.
 
Seria „Jestem legendą” to cykl samodzielnych tematów skupionych wokół wybranych bohaterów Starego Testamentu. Każda z części przedstawia inną postać i odnosi jej doświadczenie do życia współczesnego człowieka.
 
Seria ma za zadanie ukazać ponadczasową wartość zasad, jakimi kierowali się wielcy z kart Biblii oraz bezcenne lekcje, które wypływają z nich dla człowieka XXI wieku.
 
Dotychczas w serii ukazały się:

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Adwentowe Rekolekcje, Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Katechezy dla dorosłych, o. Szustak Adam, Rekolekcje dla mężczyzn mp3, Relacje damsko-męskie, Uzdrowienie wewnętrzne i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *