7 tajemnic spowiedzi

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 

Poznaj sekret owocnej spowiedzi

Jeśli doświadczasz ociągania się w drodze do konfesjonału… Jeśli czujesz się zniechęcony wyznawaniem ciągle tych samych grzechów… Jeśli sądzisz, że spowiedź jest jedynie środkiem do celu… jedynie sposobem na odpuszczenie grzechów, aby móc godnie przyjąć Komunię Świętą… Ta książka całkowicie zmieni Twój sposób myślenia!
 
„Ukryte” prawdy o spowiedzi
W końcu zrozumiesz, po co jest spowiedź i dlaczego jest Ci potrzebna do życia tak samo, jak powietrze. Ta książka wskaże jej prawdziwy sens i cel. Ukaże Ci „ukryte” prawdy o spowiedzi. Te prawdy zawsze znali święci, mistycy, teologowie, ale rzadko były przekazywane zwyczajnym ludziom w sensowny sposób.

Teraz możesz poznać te prawdy i w pełni sobie uświadomić ich znaczenie. Ta książka sprawi, że pojmiesz, co tak naprawdę znaczy grzech, łaska i pojednanie z Bogiem i człowiekiem. A co najważniejsze, wyjaśni to wszystko w prosty i konkretny sposób.

 

Przytulenie przez kochającego Ojca…

Wyobraź sobie małego brzdąca, który przewraca się i rani, a potem biegnie do swojego taty. Czy ojciec będzie go odpychał? Czy powie: „Przepraszam cię, ale nie chcę widzieć żadnej krwi i nie licz na jakąś pomoc”? Czy raczej przytuli go, spyta, gdzie go boli i pocałuje, aby nie bolało?
 
Bóg – Twój Ojciec – chciał, żebyś to właśnie Ty się urodził. On kocha Cię inaczej, niż kiedykolwiek kochał kogoś innego. On widzi wszystko – wszystkie Twoje grzechy, wszystkie Twoje słabości, a nawet najbardziej skryte myśli. On woła Cię po imieniu i chce zamieszkać w Twoim domu. A podczas każdej spowiedzi przytula Cię jak kochający Ojciec.

 

 >

Czytając „7 tajemnic spowiedzi” dowiesz się między innymi:

  • dlaczego często wracasz do konfesjonału z tą samą listą grzechów?
  • dlaczego powinieneś przestać traktować spowiedź jako rodzaj magicznej formuły, która daje natychmiastowe pozbycie się grzechu?
  • co jest istotą grzechu i kiedy możemy powiedzieć, że go popełniliśmy?
  • co powoduje, że dany grzech jest śmiertelny?
  • dlaczego spowiedź nigdy nie jest sprawą prywatną?

 
Każdy chrześcijanin powinien przeczytać tę książkę!
Dzięki niej możesz zmienić swoje podejście do spowiedzi, możesz przestać się jej bać. Zrozumiesz prawdziwy sens i cel spowiedzi. W całkowicie nowy sposób spojrzysz na sakrament pokuty. Teraz stanie się on dla Ciebie źródłem ulgi i radości.
 
Odkryj „7 tajemnic spowiedzi” i podziel się tym z najbliższymi. Każdy chrześcijanin powinien przeczytać tę książkę.
 
 

Skorzystaj z wyjątkowej oferty Rabat 20%! 

 

zamów

 

 
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, CZYTELNIA, Katechezy dla dorosłych, SPOWIEDŹ, Wiara, życie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.