DZIEJE APOSTOLSKIE – film biblijny PL

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

DZIEJE APOSTOLSKIE

Jest to wierna ekranizacja tekstu biblijnego – Dziejów Apostolskich, zrealizowana z dbałością o szczegóły scenograficzne. Mówią o czasach od wniebowstąpienia Jezusa do uwięzienia apostoła Pawła w Rzymie. Opisują losy dwóch apostołów świętych Piotra i Pawła, ich działalność ewangelizacyjną i misyjną, życie pierwotnej wspólnoty chrześcijan i ich prześladowania..
 

obrazek => OGARNIJ SIĘ! TWOJA DROGA DO DAMASZKU – Ks. Michał Olszewski SCJ – W tej książce znajdziecie wskazówki, jak wyrwać się z duchowego marazmu, ogarnąć się i rozpocząć własną drogę do Damaszku. Dowiecie się, jak zapewnić sobie wsparcie na tej drodze, ale też jak ustrzec się pułapek, które na niej czyhają. Sięgnijcie po jego książkę, a doświadczycie prawdziwej radości płynącej z życia z Jezusem jako naszym Panem i Zbawicielem.…» zobacz więcej
obrazek => JEZUS ŻYJE I DZIAŁA – Robert Faricy SJ, Luciana Pecoraio – Książka o tym, jak powinna wyglądać modlitwa pełna wiary, jak otwierać się na Ducha Świętego, jak przeżywać sakramenty, szczególnie Eucharystię i w końcu, jak modlić się o uzdrowienie i jak go doświadczać.…» zobacz więcej.

obrazek => TAJEMNA BROŃ BOGA – Merlin R. Carothers – Ta lektura jest doskonałą receptą na prawdziwy pokój w sercu. Zawiera proste odpowiedzi dla każdego, kto pragnie być szczęśliwszy. Jeśli chciałbyś bardziej zaufać Bogu i poczuć Jego moc również w swoim życiu, koniecznie przeczytaj tę książkę!…» zobacz więcej.

obrazek => Droga niedoskonałości. Świętość ubogich – Andre Daigneault – Czy nie masz czasami poczucia, że między twoją duchową kondycją a wymaganiami Ewangelii jest przepaść…? Nad tą przepaścią Jezus zbudował most łaski, zachęcając, abyś szedł za Nim drogą pokory, w duchowym ubóstwie, pielgrzymując jakby we mgle – w mroku wiary… Pochylając się nad naszymi codziennymi troskami i słabościami. Książka ta jest pełna nadziei i tchnie świeżością żywej wiary. Ta książka naprawdę cię poruszy i pocieszy….» zobacz więcej

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy Biblijne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.