Piękne świadectwo dla dziewczyn, dla kobiet – o MIŁOŚCI

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Leah Darrow, „Kobiecość w świetle miłości Chrystusa”

Wspaniałe świadectwo Leah Darrow szczególnie skierowane do nastolatek i kobiet, o walce o czystość, o Bożym Miłosierdziu, o miłości, o powołaniu kobiety…. Warto obejrzeć!
więcej: www.leahdarrow.com i http://steubenville.org/
 

obrazekZobacz więcej => Chcę być szczęśliwa. Tylko dla dziewcząt – Beata Mądra, Marcin Mądry– Książka adresowana do nastolatek. Napisana prostym i przystępnym językiem, przybliża trudny temat czystości przedmałżeńskiej. Bez moralizowania i owijania w bawełnę odpowiada na pytania…

Leah Darrow, „Córki Króla królów”

obrazek => Kobieta boska tajemnicaO. Joachim Badeni, Judyta Syrek – Co jest najważniejsze na pierwszej randce? Czy kobieca intuicja może służyć do wykrywania herezji? Czym jest macierzyństwo? Czy makijaż jest zgodny z moralnością chrześcijańską? Jak można połączyć małżeństwo z życiem kontemplacyjnym?„Ciekawa, prosta, mądra, niepozbawiona humoru książka dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą kobiety zrozumieć. Czytając ją, czułam się wyjątkowa.” Małgorzata Kożuchowska. Książka potrafi sprawić, że każda kobieta poczuje się wyjątkowa… :)
=> Nie upadaj na duchu! List do córki marnotrawnej – Pierre Descouvemont – Książka napisana jest w formie listu do trzydziestoletniej kobiety, która przez długi czas była niewolnicą swej zmysłowości. List ten adresowany jest do wszystkich zniechęconych córek marnotrawnych. Autor daje proste rady, które mogą pomóc wyjść z zaklętego kręgu zniechęcenia i winy. Ukazuje radość dziecka, które powróciło do ojca. Odwołuje się do tekstów biblijnych i do wielkiej tradycji chrześcijańskiej….
=> Pokochaj siebie. 101 medytacji dla kobiet [audiobook] -Virginia Ann Froehle – W „Pokochaj siebie” Virginia Froehle zachęca kobiety do zastanowienia się nad najbardziej podstawową prawdą chrześcijańską: miłością Boga do nas i wezwaniem nas przez Boga do kochania siebie samych. Tych 101 rozważań ma pomóc nam wzrastać w kochaniu siebie, tak jak kocha nas Jezus.Rozważania dadzą nam chwilę wyciszenia wśród wielu obowiązków dnia i przypomną o stałej, wspierającej nas miłości Boga. Virginia Froehle napisała wiele książek i artykułów na temat modlitwy i doświadczania Boga. Inspiracją do tych medytacji była jej praca z kobietami, jako osoby prowadzącej rekolekcje oraz udzielającej porad duchowych….
obrazek => Zakochanie… i co dalej?. Jacek Pulikowski -Książka ta jest pierwszym krokiem do szczęśliwego małżeństwa. Pomyśl o radosnym czasie zakochania, chodzenia ze sobą, narzeczeństwa i nie zmarnuj go! Wykorzystaj cenne wskazówki autora dla dobra twojego i przyszłego współmałżonka…

=> BŁOGOSŁAWIONA, PIĘKNA I NIEZWYKŁA. JAK ŚWIĘTOWAĆ DAR KOBIECOŚCI – Pat Gohn– Odkryj swoją wspaniałą godność jako kobiety, dary, które otrzymałaś od Boga i misję, jaką ci powierzył. Przekonaj się, że naprawdę jesteś błogosławiona, piękna i niezwykła…..

obrazek=>PROBLEMY Z SEKSUALNOŚCIĄ. ODPOWIEDZI NA DYLEMATY MŁODYCH CHRZEŚCIJAN -Ks. Marek Dziewiecki –  – W tej książce znajdziesz odpowiedzi na autentyczne pytania stawiane przez mlodych ludzi. Zostały one zebrane przez redakcję popularnego młodzieżowego kwartalnika „eSPe”, a o odpowiedź został poproszony ks. Marek Dziewiecki, kapłan i psycholog, jeden z najpopularniejszych autorów katolickich. W swoich odpowiedziach ks. Marek nie głosi kazań, nie moralizuje, lecz spokojnie odnosi się do wątpliwości, które dręczą młodych ludzi. Posługuje się przy tym zrozumiałym, a jednocześnie precyzyjnym językiem….

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, English, Filmiki ewangelizacyjne, Katechezy, Konferencje dla Kobiet - video, Miłość, czystość, RCS, Miłosierdzie Boże, Rekolekcje dla młodzieży, Relacje damsko-męskie, Świadectwa video, Wiara, życie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Piękne świadectwo dla dziewczyn, dla kobiet – o MIŁOŚCI

  1. Beti pisze:

    Super świadectwo!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.