Piękne świadectwo dla dziewczyn, dla kobiet – o MIŁOŚCI

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Leah Darrow, „Kobiecość w świetle miłości Chrystusa”

Wspaniałe świadectwo Leah Darrow szczególnie skierowane do nastolatek i kobiet, o walce o czystość, o Bożym Miłosierdziu, o miłości, o powołaniu kobiety…. Warto obejrzeć!
więcej: www.leahdarrow.com i http://steubenville.org/
 

obrazekZobacz więcej => Chcę być szczęśliwa. Tylko dla dziewcząt – Beata Mądra, Marcin Mądry– Książka adresowana do nastolatek. Napisana prostym i przystępnym językiem, przybliża trudny temat czystości przedmałżeńskiej. Bez moralizowania i owijania w bawełnę odpowiada na pytania…

Leah Darrow, „Córki Króla królów”

obrazek => Kobieta boska tajemnicaInna strona piękna. Świadectwo nawróconej modelki -Leah Darrow – Nie ma chyba na świcie kobiety, która nie chciałaby w sobie czegoś zmienić. Jedne mówią: „Wstydzę się tego, jak wyglądam, nie lubię siebie”, inne z kolei twierdzą: „Nikt mnie nie pokocha, nie jestem dość dobra”…. 
obrazek => Zakochanie… i co dalej?. Jacek Pulikowski -Książka ta jest pierwszym krokiem do szczęśliwego małżeństwa. Pomyśl o radosnym czasie zakochania, chodzenia ze sobą, narzeczeństwa i nie zmarnuj go! Wykorzystaj cenne wskazówki autora dla dobra twojego i przyszłego współmałżonka…

=> BŁOGOSŁAWIONA, PIĘKNA I NIEZWYKŁA. JAK ŚWIĘTOWAĆ DAR KOBIECOŚCI – Pat Gohn– Odkryj swoją wspaniałą godność jako kobiety, dary, które otrzymałaś od Boga i misję, jaką ci powierzył. Przekonaj się, że naprawdę jesteś błogosławiona, piękna i niezwykła…..

obrazek=>PROBLEMY Z SEKSUALNOŚCIĄ. ODPOWIEDZI NA DYLEMATY MŁODYCH CHRZEŚCIJAN -Ks. Marek Dziewiecki –  – W tej książce znajdziesz odpowiedzi na autentyczne pytania stawiane przez mlodych ludzi. Zostały one zebrane przez redakcję popularnego młodzieżowego kwartalnika „eSPe”, a o odpowiedź został poproszony ks. Marek Dziewiecki, kapłan i psycholog, jeden z najpopularniejszych autorów katolickich. W swoich odpowiedziach ks. Marek nie głosi kazań, nie moralizuje, lecz spokojnie odnosi się do wątpliwości, które dręczą młodych ludzi. Posługuje się przy tym zrozumiałym, a jednocześnie precyzyjnym językiem….

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, English, Filmiki ewangelizacyjne, Katechezy, Konferencje dla Kobiet - video, Miłość, czystość, RCS, Miłosierdzie Boże, Rekolekcje dla młodzieży, Relacje damsko-męskie, Świadectwa video, Wiara, życie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.