Litania i modlitwy do św. Judy Tadeusza

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 

 

LITANIA do świętego Judy Tadeusza

 
Kyrie eleison, Chryste eleison, Kyrie eleison.
Chryste, usłysz nas.
Chryste, wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Maryjo, módl się za nami
Święta Boża Rodzicielko, módl się za nami
Królowo Apostołów, módl się za nami

Święty Judo Tadeuszu, módl się za nami
Święty Judo, chwalebny Apostole, módl się za nami
Święty Judo, gorliwy wyznawco, módl się za nami
Święty Judo, przyjacielu Chrystusa, módl się za nami
Święty Judo, wierny sługo Boży, módl się za nami
Święty Judo, powołany do głoszenia Ewangelii, módl się za nami
Święty Judo, głosicielu Słowa Bożego, módl się za nami
Święty Judo rozniecający miłość bożą w ludzkich duszach, módl się za nami
Święty Judo, występujący mężnie w obronie wiary świętej, módl się za nami
Święty Judo, który jesteś dla nas przykładem życia chrześcijańskiego, módl się za nami
Święty Judo, który cierpiałeś prześladowania dla wiary, módl się za nami
Święty Judo, potwierdzający własną krwią wiarę w Chrystusa, módl się za nami
Święty Judo, Patronie w sprawach szczególnie trudnych i beznadziejnych módl się za nami

Abyśmy z naszych grzechów powstali, módl się za nami
Abyśmy szczerze pokutowali, módl się za nami
Abyśmy gorliwymi byli w służbie Bożej, módl się za nami
Abyśmy w dobrym robili postępy, módl się za nami
Abyśmy w zgodzie i jedności żyli, módl się za nami
Abyśmy wiarę zawsze zachowali, módl się za nami
Abyśmy nigdy nie ulegli zwątpieniu, módl się za nami
Abyśmy nigdy nie wpadli w rozpacz, módl się za nami
Abyśmy błądzącym zawsze mogli dopomóc, módl się za nami.
Abyśmy od wszystkich niebezpieczeństw duszy i ciała uwolnieni byli, módl się za nami.
Abyśmy po naszym życiu na ziemi z Tobą się połączyli, módl się za nami.

 
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

 
Módlmy się: Boże, który nas przez Świętego Judę Tadeusza raczyłeś doprowadzić do poznania Swojego Imienia, spraw prosimy Cię abyśmy, oddając Mu należną cześć, coraz bardziej postępowali w dobrym. Amen.
 

Modlitwy do św. Judy Tadeusza

Modlitwa w ciężkim strapieniu

 
O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych. Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy. O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie. Oto życie moje pełne cierpień i boleści; dzień za dniem upływa w ucisku, a serce moje wezbrało goryczą. Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez. Umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności.

O święty mój Orędowniku, ty mnie nie możesz opuścić w tym moim smutnym położeniu. Nie odejdę od stóp Twoich, dopóki mnie nie wysłuchasz. Pospiesz ku ratunkowi mojemu, a wdzięczność moją okazywać Ci będę przez całe życie, szerząc cześć Twoją. Amen.

 
Modlitwa codzienna o opiekę do św. Judy Tadeusza

 
Święty Judo Tadeuszu, potężny mój Obrońco i opiekunie, w trosce i opuszczeniu oddaję się Twej cudownej opiece.
Wdzięczny Ci jestem za wszystkie łaski, jakie dla mnie już wyjednałeś, a proszę Cię i nadal wspieraj mnie w pracy, pocieszaj w smutku, strzeż przed pokusą. Bądź moją mocą w trudnościach, osłoną w niebezpieczeństwach.
Spraw, abym z Bogiem się budził i z Bogiem szedł na spoczynek.
Dzień po dniu prowadź mnie coraz bliżej Serca Jezusowego, abym spoczął w Nim po trudach i walkach życia, a zamiast miłości własnej, pychy i zniechęcenia, niech w mym sercu zapanuje miłość, ofiarność i pokora. Amen.

 

Modlitwa do św. Judy Tadeusza

 
Św. Judo Tadeuszu, spokrewniony z Jezusem Chrystusem i Matką Najświętszą, wybrany do godności apostolskiej, proszę cię przez te przywileje i przez chwałę Twoją, jaką otrzymałeś za trudy apostolskie i męczeństwa, uproś mi u Boga łaskę, której tak gorąco pragnę. Tobie Bóg oddaje w opiekę wszystkich zostających w beznadziejnym położeniu, abyś im przez swe orędownictwo przychodził z pomocą. Wejrzyj przeto i na mnie, uproś mi zmiłowanie Boże, bym wielbił zawsze miłosierdzie Pańskie nade mną, bym w swej nadziei nie był zawstydzony.
P. Św. Judo Tadeuszu, orędowniku w sprawach beznadziejnych.
W. Uproś mi zmiłowanie Boże. Amen.

 

NOWENNA 9 DNIOWA

 
Aby Najświętsze Serce Jezusa było czczone modlitwą i miłością w każdym tabernakulum aż do końca czasów, Amen.
Aby Najświętsze Serce Jezusa było otoczone chwałą i wspaniałością teraz i na wieki, Amen.
Św. Judo Tadeuszu poproś za nami, wysłuchaj naszej prośby, Amen.
Niech będzie błogosławione Najświętsze Serce Jezusa.
Niech będzie błogosławione Niepokalane Serce Maryi.
Niech będzie błogosławiony św. Juda Tadeusz na całym świecie i w wieczności.
Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Chwała Ojcu…
 

 

obrazek=> Modlitewnik dla strapionych – Michał Wilk – W sytuacjach kryzysowych potrzebujemy wsparcia i nowych sił, które przynosi spotkanie z Bogiem. Modlitewnik dla strapionych zawiera starannie wybrane modlitwy, przydatne właśnie w trudnych i przełomowych momentach naszego życia. Ta wyjątkowa książka stanowi nieocenioną pomoc duchową w doświadczeniu: utraty, rozstania, samotności, smutku, depresji i grzechu….

obrazek=> NOWENNY. WYTRWAŁA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH – Anna Matusiak – Niniejsza książka zawiera teksty nowenn, które można odmawiać w czasie trudnych doświadczeń życiowych, między innymi: w chwilach trwogi, smutku czy w czasie niepowodzeń, w chwilach niepokoju o siebie czy o swoich bliskich, w czasie choroby, kryzysu wiary, pokus, osamotnienia czy przed podjęciem ważnej decyzji lub po śmierci osoby bliskiej. Książka posiada imprimatur..……>> zobacz więcej

obrazek=> Wpatrzeni w oblicze Boga. Modlitewnik dla dorosłych z komentarzem – o. Mateusz Pindelski SP – Niniejszy modlitewnik może być pomocny w zrozumieniu, czym jest modlitwa. Zamieszczono w nim, obok tekstów modlitw, krótkie komentarze wyjaśniające znaczenie treści tych modlitw w duchowym życiu chrześcijanina. W ten sposób powstał zbiór drogowskazów dla tych, których Duch Święty prowadzi na górę Przemienienia…..…>> zobacz więcej

obrazek => EWANGELIA 2017. DROGA, PRAWDA I ŻYCIE – Książka jest podstawową pomocą dla każdego, kto chce uczynić słowo Boże stałym, codziennym towarzyszem swojego życia oraz chce je rozważać według klucza roku liturgicznego. Zawiera PEŁNY TEKST EWANGELII NA KAŻDY DZIEŃ 2016 roku oraz odnośniki do czytań biblijnych przewidzianych na dany dzień. Każda Ewangelia została opatrzona krótkim rozważaniem oraz prostą modlitwą inspirowaną słowem Bożym….» zobacz więcej
obrazek => Żyć Ewangelią. Codzienna Ewangelia z rozważaniami 2017 – Bestseller, który pomoże Ci żyć Ewangelią dzień po dniu. Zawiera wyznaczone przez liturgię Kościoła fragmenty Ewangelii i rozważania do nich na każdy dzień roku. Eleganckie i poręczne wydanie w twardej oprawie, które zawiera prawie pół tysiąca stron! Jedna z pierwszych tego typu pozycji na rynku wydawniczym, która w doskonałym wydaniu pomoże Tobie i Twoim bliskim żyć Ewangelią dzień po dniu…» zobacz więcej

 

 

Podziel się i udostępnij na:  
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • Twitter
 • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii LITANIE, MODLITWY RÓŻNE, NOWENNY, ŚWIĘCI i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

368 odpowiedzi na „Litania i modlitwy do św. Judy Tadeusza

 1. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Panem naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo za prawdę Ewangelii Świętej, przez chwałę jako masz teraz w niebie, proszę Cię o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaski zdrowia dla moich bliskich i dla mnie. By wyniki badań, które będę niedługo robić były w miarę dobre, by nie były gorszę od poprzednich, by to nie było nic poważnego oraz łask potrzebnych moim bliskim.

 2. Jola pisze:

  Święty Judo błagam pomóż mi wyjść z długów i abym z moją córką nie zostały
  bezdomne .Jola

 3. Iw pisze:

  Proszę Judo Tadeuszu o bezpieczne badanie i prawidłowy wynik biopsji dla Krzysia. Kocham Go bardzo – weź Go w opiekę , a nigdy nie przestanę się do Ciebie modlić . Amen

 4. Wiesława pisze:

  Święty Judo Tadeuszu upros laski u Pana swego Jezusa Chrystusa dla mnie w trudnej operacji. KTÓRĄ BĘDĘ MIALA POD KONIEC STYCZNIA

 5. Renata pisze:

  św.Judo proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla mojego syna , odpędź od niego lęki i daj jasność myślenia oraz odwagę i pomóż odnaleźć drogę życiową

 6. Alicja pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cię, błagam Cię, wstaw się do Pana i uproś u Niego łaskę uzdrowienia z chłoniaka złośliwego dla Darka. Wysłuchaj proszę naszych próśb, aby podjęte leczenie było skuteczne. Pokieruj myślami, rękami i wszelkimi działaniami lekarzy.

 7. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, Patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Panem naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo za prawdę Ewangelii Świętej, przez chwałę jaką masz teraz w niebie, proszę Cie o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaski, by wynik badania który będę w niedługim czasie robiła był w miarę dobry, by to nie było nic poważnego.

 8. grazyna pisze:

  Święty Tadeuszu błagam Ciebie o pracę i zdrowie oraz ułożenie życia osobistego dla Damianka. Dla Grażyny o utrzymanie pracy, zdrowie i szczęśliwą operację. Dla Hanny, Andrzeja o pracę i zdrowie. Dla Maćka o zdrowie, dobrze zdaną
  maturę, wybranie ścieżki kariery zawodowej i wszelkie Boże łaski dla nas wszystkich.
  O szczęśliwą Wigilię. Jezu ufam Tobie.

 9. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Panem naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo za prawdę Ewangelii Świętej, przez chwałę jaką masz teraz w niebie, proszę Cie o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaski, by wyniki badań które będę niedługo robiła były w miarę dobre, by nie były gorsze od poprzednich oraz w intencji błogosławieństwa Bożego, zdrowia i sił dla moich bliskich.

 10. Matka pisze:

  Św.Judo Tadeuszu proszę Cie o zdrowie dla mojej córki, wysłuchaj mojego błagania

 11. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Panem naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo za prawdę Ewangelii Świętej, przez chwałę jaką masz teraz w niebie, proszę Cię o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaski zdrowia dla Michała, by było z nim wszystko w miarę dobrze, by nie był chory na ciężkie choroby oraz zdrowie i siły fizyczne i psychiczne dla naszych rodziców.

 12. Mama pisze:

  Św Judo usłysz modlitwę naszej rodziny, wyproś łaskę u Jezusa dla naszego syna.

 13. Barbara pisze:

  Sw.Judo Tadeuszu , prosze o wsparcie podczas operacji , uchron mnie od cierpienia , kalectwa i smierci. Bog zaplac za otrzymane laski.

 14. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Pan naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo z prawdę Ewangelii Świętej i przez chwałę jaką masz teraz w niebie, proszę Cię o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaski zdrowia, sił, bezpiecznego, spokojnego i bez komplikacji porodu dla Eweliny i jej dzieciątka, by wszystko było w miarę dobrze.

 15. Matka pisze:

  Święty Judo Tadeuszu prosze o zdrowie dla mojej córki błagam zeby przestały jej wypadać włosy zeby leki zaczęły działać , zeby jej wyniki były bardzo dobre .Wysluchaj mojego błagania dopomóż mojemu dziecku .

 16. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Panem naszym, Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo za prawdę Ewangelii Świętej i przez chwałę jaką masz teraz w niebie, proszę Cię o modlitwę do Pana Jezusa w intencji, by wyniki badań, które nie długo będzie robił mój brat i ja były w miarę dobre, by nie były gorsze od poprzednich, by wyniki badań Pani Marii były w miarę dobre oraz w intencji zgody i pokoju w naszych rodzinach, szczególnie między Eweliną i Wojtkiem, mną i moim mężem o sakrament małżeństwa dla nas i łaskę rodzicielstwa oraz łaskę spokojnej ciąży i porodu dla Eweliny i jej dzieciątka oraz zdrowia i sił dla moich bliskich i najbardziej potrzebujących pomocy.

 17. Er pisze:

  Za otrzymane laski i zdrowie najmocniej dziekuje . Prosze o dalsza pomoc w szczegolnej sprawie i pomyslnosc kuracji mojej kolezanki

 18. teresa pitura pisze:

  Sw JUDO TADEUSZU blagam o cud miłosierdzia w ciezkiej chorobie mojego meza Tadeusz pomyślnym dalszym leczeniu.Pragniemy ufni Twojemu miłosierdziu ze będziemy jeszcze szczęśliwi-zona i dzieci

 19. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw beznadziejnych przez Twoje pokrewieństwo z Panem naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo za prawdę Ewangelii Świętej, przez chwałę jaką masz teraz w niebie, proszę Cie o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaski zgody między mną a moim mężem, dogadania się, miłości i sakramentu małżeństwa oraz łaski dalszej pracy w miejscu, w którym obecnie pracuje.

 20. Teresa pisze:

  Sw. Judo Tadeuszu proszę o uzdrowienie mojego męża Mirosława, aby odzyskał siły, żeby wygrał z chorobą.

 21. Alicja pisze:

  SW.Judo Tadeuszu proszę ci o pomoc poglubilam się w życiu .proszę Cię o pomoc

 22. Beata pisze:

  Św Judo Tadeuszu proszę o zdrowie i powrót do życia do sił dla Taty Władysława bez bólu i cierpienia bez infekcji o Boże prowadzenie lekarzy i pielęgniarek…Aby Tato bez powikłań przeszedł kolejną operację i powracał do zdrowia… Św Judo proszę o cud Jego uzdrowienia… Bóg zapłać…

 23. Weronika pisze:

  Św. Tadeuszu Judo proszę Cię o taki splot wydarzeń aby nasze drogi z Mateuszem znów się zeszły,żeby Mateusz odezwal sie do mnie i chciał znów zawalczyć o nas. Dziękuję za wszystkie łaski.

 24. Anna Maria pisze:

  SW. Judo Tadeuszu patronie spraw trudnych prosze >Cie za mojego chrzesniaka Mateusza o uzdrowienie uwolnienie i oczyszczenie z choroby psychicznej epilepsji napadow atakow ochron go od wszelich zlych mocy Umocnij go w silnej wierze zeby zyl z Bogiem i dla Boga. Chetnie odmawia rozaniec i koronke do milosierdzia Bozego,ale na Msze sw. niechce uczestniczyc. Sw, Judo Tadeuszu wstaw sie prosze za nim ,udziel mu pomocy Bog zaplac.

 25. Matka pisze:

  Swiety Judo, z calego serca dziekuje za otrzymane laski I wciaz blagam, uzdrow prosze cialo I dusze mojego syna Marka. Blagam, wysluchaj mnie.

 26. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Panem Naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo za prawdę Ewangelii Świętej, przez chwałę jaką masz teraz w niebie, proszę Cię o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaski, by wyniki badań które moja siostra będzie robić niedługo były w miarę dobre, by z nią i z dzieckiem wszystko było w porządku, by ciąża rozwijała się prawidłowo i nie miała żadnych zaburzeń ani wad genetycznych ani wrodzonych, by było z nimi wszystko dobrze oraz łask najbardziej potrzebnych dla moich bliskich i mojego małżeństwa.

 27. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Panem naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo za prawdę Ewangelii Świętej, przez chwałę jaką masz teraz w niebie, proszę Cię o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaski, by wyniki badań moje i mojego męża, które będziemy niedługo robić były w miarę dobre, by nie były gorsze od poprzednich oraz łaskę zdrowia dla moich bliskich i tych którzy jej najbardziej potrzebują.

 28. aneta pisze:

  swiety judo bardzo bym chciała zajść w ciaze modle się żeby nastal ten dzień w ktotym się okaze ze jestem .,niech stanie się cud i zajde w moja 2 upragniona cioze , swiety judo spraw żeby wszystko było dobrze modle się caly czas do ciebie proszac o wstawiennictwo twoje

 29. aneta pisze:

  swiety judo proszę cie pomoz mi 17 idziemy do sadu bardzo się boje żeby nie było tak zle, miej w opiece cala moja rodzine wszystkich których kocham żeby zdarzyl się cud i żeby wszystko skonczylo się dobrze swiety judo spraw także żeby Dawid cos poczul wreszcie do mnie żeby zakonczyl z ania żeby zmienil swe zachowanie na lepsze zebym stala się piekna kobieta .

 30. Maria pisze:

  Święty Judo Tadeuszu,proszę,błgam, skrusz serce zawzięte mojego zięcia i córki,niech uznają swój błąd,a ja i mój syn,chętnie im wybaczymy.Ja już wybaczyłam,ale niewinnie oskarżony mój syn czeka na Nich.Niw wiedziałam,przez 24 lata,że jest tyle ienawiści,zawziętości w sercach moich najbliższych.Modlę się już długo,ale nie ustaję.Jezus mówi : proście, a otrzymacie.

 31. Iwona pisze:

  Święty Judo Tadeuszu mój ukochany opiekunie, błagam z całego serca o uzdrowienie mojej mamy Marii, i opiekę nad moimi dziećmi Szymonkiem i Juleczką oraz mężem Krzysztofem. Wybłagaj nam u Boga wszystkie potrzebne łaski. Niech będzie błogosławione imię Twoje. Dziękuję za dotychczasowe łaski. Twoja czciciela Iwona

 32. Matka pisze:

  Swiety Judo prosze uczyn cud I uzdrow oczy mojego syna Marka. Wysluchaj prosze matczynego blagania.

 33. Monika pisze:

  Święty Judo Tadeuszu, patronie spraw beznadziejnych, przez Twoje pokrewieństwo z Panem naszym Jezusem Chrystusem, przez Twoje męczeństwo z prawdę Ewangelii Świętej, przez chwałę jaka masz teraz w niebie, proszę Cię o modlitwę do Pana Jezusa i wybłaganie łaski, by wyniki badań które będę niedługo robiła były w miarę dobre, by nie były gorsze od poprzednich.

 34. Darek pisze:

  Św. Judo Tadeuszu proszę wstaw się za mną u Pana naszego w mojej ciężkiej sytuacji finansowej. Błagam

 35. Magdalena pisze:

  Św. Judo bardzo proszę o oczyszczenie serca i umysłu Wojciecha, mojego serca i umysłu również, oraz o dodanie Wojciechowi chęci, sił i odwagi do zawalczenia o nasz związek.

 36. Krystyna pisze:

  Święty Judo Tadeuszu
  Pomagaj DLA Mamy Męża Córek i Wnuczki i Zięcia i dla Mnie
  Pochwalony Jezus Chrystus

 37. S pisze:

  Św. Judo Tadeuszu, proszę Cię o pomoc w sprawie, która na ludzkie oko wydaje się być nieosiągalna, proszę Cię dopomóż mi, wysłuchaj mojej nowenny, daj mi tą jedną jedyną łaskę…

 38. sylwia pisze:

  Św. Judo Tadeuszu z całego serca proszę cie o znalezienie pracy w której będę się dobrze czuła i do której będę chodzić z przyjemnością. Proszę pomóż.

 39. Janina pisze:

  Sw.Judo Tadeuszu blagam cie wesprzyj mnie dobra rada w strapieniu moim dozwol abym pomysnie rozwiazala sprawe mieszkania prosze cie ulituj sie w tobie jedyna nadzieja pomoz

 40. Anita pisze:

  Św. Judo Tadeuszu … Ty wiesz ile przeszłam … Jak trudne doświadczenie przechodzę … Proszę wyjednaj mi łaskę znalezienia dobrej pracy, zgodnej z moim powołaniem i stanem zdrowia … Błagam Cię o pomoc i wstawiennictwo za mną … Po prostu BŁAGAM … bo czasami już sama nie mam siły … Jezu ufam Tobie … i z pokorą oddaję się … Opatrzności Boskiej …

 41. Beata pisze:

  Św Judo ratuj mnie proszę bo już nie daję rady. Proszę Cię bo nic innego nie mogę zrobić naprawdę już nie mogę niech to przestanie bo się wykoncze pomóż mi

 42. d.m. pisze:

  Sw.Tadeuszu.daj zdrowie naszej Marysi.blagamy Ciebie u stop Twoich .Pana I P.

 43. Dorota pisze:

  Św judo dopomóż zdać mi egzamin praktyczny na prawo jazdy

 44. Ewelina pisze:

  Sw Judo Tadeuszu, proszę aby corka Sylwia nawiazala ze mna kontakt.
  Prosze rowniez o pomoc w naprawieniu mojego zycia

 45. E. pisze:

  Święty Tadeuszu błagam żeby Dawid się do mnie odezwał i nie kończył ze mną kontaktu. Bardzo Go Kocham i zależy mi na NIm

 46. MAMA pisze:

  Święty Judo Tadeuszu proszę Cię aby człowiek zrezygnował z dzierżawy mieszkania
  To jest bardzo trudna sytuacja niech zrezygnuje jak najwcześniej uproś mi ten cud i spełnienie
  Jezu Ufam Tobie

 47. Teresa pisze:

  Św Judo Tadeuszu uproś cud uzdrowienia dla mojego męża Wacława z nie operacyjnego złośliwego guza mózgu

 48. Joanna pisze:

  Święty Judo, proszę o łaskę zdrowia dla synka Michała i pokój w sercu Krzysztofa, a dla mnie o siłę do dźwigania krzyża.

 49. Iwona32 pisze:

  SW .JUDO TADEUSZU prosze o przywrocenie do zdrowych I radosnych dzieci mojego naj ukochanszego synka Oliwiera ,ktory walczy o zycie na Ojomie po ciezkiej operacji na serce .Bog zaplac za otrzymane laski.

 50. kasia pisze:

  Sw.Judo Tadeuszu prosze aby Piotr wocił do mnie i kochał mnie…dziekuje za wszystkie otrzymane łaski…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.