Rekolekcje dla młodzieży – o. Adam Szustak OP

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

o.Adam Szustak OP. Rekolekcje dla młodzieży. Dzień I

I dzień 25.03.2012 Toruń św. Józef. (Playlista – 4 filmiki)
 
obrazek =>  Placki z rodzynkami [audiobook] -O. Adam Szustak OP -Ta płyta to zaproszenie do rozsmakowania się w Słowie, to zaproszenie do stołu, gdzie bogactwo zapachów i smaków może przyprawić o zawrót głowy albo i utratę przytomności…
 

o.Adam Szustak OP. Rekolekcje dla młodzieży. Dzień II


 
obrazek =>  Garnek strachu. Droga do dojrzałości. Lekcje Gedeona [audiobook] -O. Adam Szustak OP -Jest taka ścieżka, taka misja i takie zadanie, które możesz wypełnić tylko Ty. Jeżeli Ty nie pójdziesz tą ścieżką, to nie pójdzie nią nikt. Twoje serce doskonale wie, jaka jest Twoja misja. Ty doskonale wiesz, jaka jest Twoja misja, nawet jeśli nie potrafisz tego z siebie wydobyć! Ona jest w Tobie! Największą przeszkodą na tej drodze jest jednak zawsze strach. Aby odkryć i realizować tę misję, trzeba go przezwyciężyć. A to zrobił młody Gedeon… Zaczynał jako chłopak najgorszy w swojej rodzinie, który robił rzeczy bezsensowne, rzeczy prowadzące donikąd. Skończył jako legenda swojego narodu. Jako bohater, który poprowadził swoich ludzi do zwycięstwa. Jeżeli chcesz pokonać swój strach, sięgnij po Lekcje Gedeona – Garnek Strachu….
 

o.Adam Szustak OP. Rekolekcje dla młodzieży. Dzień III


 
obrazek → Co czynię ze skarbem mego życia? Rachunek sumienia dla młodzieży – Ks. Marek Dziewiecki ← Rachunek sumienia to szukanie prawdy o sobie po to, by stawać się najpiękniejszą, Bożą wersją samego siebie i by iść drogą błogosławieństwa…

obrazek => Miłość w ogniu cierpienia – Jan Paweł II – Rozważania na Wielki Post i Triduum Paschalne na podstawie tekstów Jana Pawła II. Sługa Boży Jan Paweł II wiedział, czym jest cierpienie, i często o nim mówił. Mówił o jego tajemnicy, nieuchronności, istocie i znaczeniu. Kładł nacisk na to, że cierpienie może być dla człowieka wielką próbą wiary i ufności, szkołą miłości, zwierciadłem jego wielkości, a nawet chlubą.….

 

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, o. Szustak Adam, Rekolekcje dla młodzieży, Rekolekcje WIELKOPOSTNE i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *