JEREMIASZ – film biblijny PL

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

JEREMIASZ

W obliczu niebezpieczeństwa, zagrażającego Izraelowi ze strony Nabuchodonozora II (Klaus Maria Brandauer) Jahwe wysłał do swojego ludu proroka Jeremiasza (Patrick Dempsey). Ten za cenę zrezygnowania z małżeństwa z Judytą (Leonor Varela), swą umiłowaną, przepowiada nadejście nieszczęścia. Nie spotyka się z dobrym przyjęciem ze strony władcy i narodu. Bogactwo, kult idoli, powszechna niesprawiedliwość są dla Izraela lepsze niż stara wiara. Jeremiasz zostaje prześladowany.

 
obrazek=> Ogień w moim sercu. Klucz do życia pełnego miłości i modlitwy -S. Ann Shields -Opisuje ona tutaj, jak odpowiadać na łaskę Ducha Świętego i jakie powinny być podstawowe priorytety w naszym życiu osobistym i modlitewnym. Pokazuje, że mamy w naszej dyspozycji moc przemieniania naszych rodzin, sytuacji zawodowych i relacji. Moc, pochodzącą z miłości Boga, która – wlewana w nas – może być przelewana na innych. Drogą zaś do przyjęcia tej miłości i sposobem przekazywania jej innym jest modlitwa.….

obrazek=> Bóg vs cierpienie -Ks. Marek Dziewiecki – „Zapomnij o wszystkim, co dotąd wiedziałeś i myślałeś na temat: chrześcijaństwo a cierpienie. Prawdopodobnie niemal wszystko to było błędne. Pozwól, by przez te kilka godzin nagrania Jezus Ciebie zaskoczył. Słuchaj tak, jakbyś po raz pierwszy w życiu słyszał o tym, co Jezus mówi na ten temat oraz jak sam odnosi się do cierpienia” – Ks. Marek Dziewiecki…

obrazek=> Dotknąć serca dziecka, a nawet nastolatka -Robert Kościuszko – Rodzina może być przestrzenią wspaniałej przygody, w której będziesz dzielić ze swoimi dziećmi nie tylko codzienne, wspólne przeżycia, ale również wiarę i wartości.Robert Kościuszko jest ojcem 4 dzieci i możesz go znać jako autora fascynujących powieści dla młodzieży: „Wojownik Trzech Światów” czy „Niewidzialna gra„. W nowej konferencji dzieli się swoimi doświadczeniami i pomysłami na to, jak porwać swoje dziecko we wspólną życiową przygodę. Zobacz, jak w tej codziennej przygodzie dotrzeć do serca dziecka i dzięki temu z łatwością przekazać mu swoją wiarę i prawdziwe wartości…

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy Biblijne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.