Dlaczego człowiek choruje? – Homilia z Mszy o Uzdrowienie

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Dlaczego człowiek choruje? cz.1. Homilia z Mszy o Uzdrowienie

Nauczanie z Mszy z Modlitwą o Uzdrowienie z końca stycznia 2011, która odbyła się w Kościele Wszystkich Świętych w Warszawie na Placu Grzybowskim.

Homilię wygłosił Ks. Marcin. (pojdzzamna.org.pl)
 

Dlaczego człowiek choruje? cz.2. Homilia z Mszy o Uzdrowienie

 
obrazek => WENANTY KATARZYNIEC. POLSKI SZARBEL – Tomasz P. Terlikowski – „Święty Szarbel” z Kalwarii Pacławskiej -Wśród świętych, błogosławionych i sług Bożych, znanych z tego, że swym wstawiennictwem są w stanie pomóc w nawet najbardziej beznadziejnych sytuacjach, jest również Polak….>> zobacz więcej

obrazek => Różne są dary łaski, lecz ten sam Duch – Ks. Jan Reczek -O charyzmatach, Odnowie w Duchu Świętym i zmaganiu z mocami ciemności.Duch święty cały czas działa w Kościele, jednak w ostatnich dekadach widoczne jest obfite występowanie szczególnych Jego darów, nazywanych charyzmatami. Ks. Jan Reczek, odwołując się do własnego doświadczenia w posługiwaniu nimi, przedstawia rolę i sposób przejawiania się dzisiaj charyzmatów: czynienia cudów, prorokowania, języków i ich tłumaczenia, uzdrawiania, rozeznawania duchów, wiary oraz mądrości i poznania.Opowiada również o Odnowie w Duchu Świętym, współczesnych zagrożeniach duchowych oraz walce z demonami w osobistym i społecznym życiu chrześcijan. To książka dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoje zrozumienie darów i znaków, które Pan daje dzisiaj swojemu Kościołowi…. .>> zobacz więcej

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Działanie Ducha Świętego, Ewangelizacja, Katechezy dla dorosłych, Msza Św o uzdrowienie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.