Dlaczego człowiek choruje? – Homilia z Mszy o Uzdrowienie

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Dlaczego człowiek choruje? cz.1. Homilia z Mszy o Uzdrowienie

Nauczanie z Mszy z Modlitwą o Uzdrowienie z końca stycznia 2011, która odbyła się w Kościele Wszystkich Świętych w Warszawie na Placu Grzybowskim.

Homilię wygłosił Ks. Marcin. http://pojdzzamna.org.pl/
 

Dlaczego człowiek choruje? cz.2. Homilia z Mszy o Uzdrowienie

 
obrazek => Do miłości przez uzdrowienie -Ks. Józef Pierzchalski SAC – Krótkie medytacje są próbą uważnego wniknięcia w sens słowa Bożego oraz szukania jego odzwierciedlenia i znaczenia w naszym codziennym życiu, a zwłaszcza w tym, co trudne i bolesne. Wskazują na potrzebę nieustannego przechodzenia od zranienia do miłości, od tego, co upokarza, do rzeczywistości, która czyni człowieka pięknym. Do miłości dorastamy przez zranienia i potrzebujemy słowa zarówno Bożego, jak i ludzkiego, które uzdrawia. Te rozważania mogą nam pomóc przyjąć uzdrawiającą moc słowa…

obrazek => Różne są dary łaski, lecz ten sam Duch – Ks. Jan Reczek -O charyzmatach, Odnowie w Duchu Świętym i zmaganiu z mocami ciemności.
Duch święty cały czas działa w Kościele, jednak w ostatnich dekadach widoczne jest obfite występowanie szczególnych Jego darów, nazywanych charyzmatami. Ks. Jan Reczek, odwołując się do własnego doświadczenia w posługiwaniu nimi, przedstawia rolę i sposób przejawiania się dzisiaj charyzmatów: czynienia cudów, prorokowania, języków i ich tłumaczenia, uzdrawiania, rozeznawania duchów, wiary oraz mądrości i poznania.
Opowiada również o Odnowie w Duchu Świętym, współczesnych zagrożeniach duchowych oraz walce z demonami w osobistym i społecznym życiu chrześcijan. To książka dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoje zrozumienie darów i znaków, które Pan daje dzisiaj swojemu Kościołowi. ….
 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Działanie Ducha Świętego, Ewangelizacja, Katechezy dla dorosłych, Msza Św o uzdrowienie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Dlaczego człowiek choruje? – Homilia z Mszy o Uzdrowienie

  1. SYLWIA pisze:

    PANIE DZIEKUJĘ CI ,ŻE TY NAS KOCHASZ I NAS NIE ODRZUCASZ ,ZAWSZE Z NAMI JESTEŚ I CZEKASZ KIEDY DO CIEBIE WRÓCIMY ,SZUKASZ NAS, DZIEKUJĘ CI ZA KSIĘŻY KÓRZY TAK ŁADNIE I DOSADNIE MÓWIĄ O TOBIE I O GRZECHU ,DZIĘKUJĘ ZA DUCHA ŚWIĘTEGO KTÓRY W NICH MIESZKA ,TOBIE CHWAŁA NA WIEKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *