„Oryginał Czy Podróbka” – Karol Sobczyk

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

„Oryginał Czy Podróbka” – Karol Sobczyk

Karol Sobczyk założyciel i lider „Głosu na pustyni”, założyciel portali inGod.pl i eGlossa.pl, członek Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowkiej. Spotkanie MsJ 17.04.2013
 

Homilia – ks Mirek Zak
Nauczanie „Oryginal czy podróbka” – Karol Sobczyk

 
obrazek => Tożsamość Snajpera – O. Fabian Błaszkiewicz SJ -Odkryj, kim naprawdę jesteś i zacznij wreszcie pełnić SWOJĄ misję. Tylko dla mężczyzn. Tylko dla dorosłych. Mężczyzna skuteczny to taki, który ma w swoim życiu cel, osiąga go, a potem wyznacza następny i cieszy się swoim sukcesem. Żeby mieć cel, musisz znać swoją tożsamość, musisz wiedzieć, kim jesteś. Tylko wiedza o tym, kim jesteś, może Cię wyzwolić..

obrazek => Wrażliwy wojownik – Stu Weber -Ta książka jest o męskości, tej prawdziwej, stworzonej przez Boga. O męskości opartej na solidnym fundamencie, o męskości, z której zrozumieniem mężczyźni w naszej kulturze mają poważne kłopoty. Twardy? Wrażliwy? Silny? Czuły? Gwałtowny? Przyjacielski? Jacy mamy być? Bywamy sfrustrowani, często zdezorientowani, a czasami drażliwi, ale zawsze zdecydowani dotrzeć do głębi naszej męskości i w pełni nią żyć.Być może książka taka jak ta dokona w twoim życiu podobnego dzieła – bez urazu, szoku i przerażenia. Uznaj więc, że to pierwszy dzwonek. Przed tobą cały dzień i daleka droga, ale pokłady obfitości i zachęty czekają. A więc naprzód, wrażliwy wojowniku.….

 

orginał czy podróbka

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Mężczyźni św. Józefa - nagrania ze spotkań dla mężczyzn, Rekolekcje dla mężczyzn - video, Rekolekcje dla mężczyzn mp3 i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *