Misja mężczyzny – Robert Golej

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Misja mężczyzny – Robert Golej

„Spotkanie „Misja mężczyzny” to czas, gdy patrzyliśmy na nasze męskie powołanie. Gość specjalny: Robert Golej – Adiunkt na Uniwersytecie ekonimicznym we Wrocłąwiu, mąż, ojciec 6 dzieci, lider Mężczyzn św Józefa we Wrocławiu.” (mezczyzni.net)

 

Homilia – ks Mirek Zak
Nauczanie „Misja mężczyzny” – Robert Golej

 
obrazek=> Szczęście mężczyzny – Jacek Pulikowski – Dzięki lekturze tej książki dowiesz się m.in.: co jest szczęściem mężczyzny, jak realizować swoje powołanie do małżeństwa, jak realizować swoje powołanie do ojcostwa,jakie są przyczyny i skutki zdrady małżeńskiej?……

obrazek=> Dzikie serce – John Eldredge  – Książka przeznaczona jest dla mężczyzn, zwłaszcza tych, którzy lubią walczyć (choć może już przestali walczyć, to nigdy nie przestali tego kochać), którzy szukają swojej prawdziwej tożsamości. Książka przeznaczona jest również dla kobiet (żon i matek), które chcą mieć przy sobie dzielnych, odpowiedzialnych mężczyzn, którzy zapewniają im bezpieczeństwo i przy których poczują się jak prawdziwe kobiety.…

obrazek => O męskości [audiobook] -Jacek Pulikowski -Konferencja o istocie męskości, o zadaniach mężczyzny w rodzinie i świecie, o powołaniu mężczyzny do mądrości i odpowiedzialności, dzięki której nie tylko sprawy zawodowe, ale przede wszystkim relacje miłości między kobietą i mężczyzną rozwijają się i ubogacają. Pomoże mężczyźnie, często zagubionym w dzisiejszym świecie, odkryć bogactwo przekazane mu przez Stwórcę.….

 

misja mężczyzny
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mężczyźni św. Józefa - nagrania ze spotkań dla mężczyzn, Ojcostwo, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Rekolekcje dla mężczyzn - video, Relacje damsko-męskie, Wychowanie dzieci i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.