Terminy rekolekcji z o. John Baptist Bashobora w Polsce

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 

REKOLEKCJE 2013

Kolejny raz o.John przyleci do Polski w sierpniu i poprowadzi spotkania w:
 

– Rychwałdzie – 10-11 sierpnia 2013
http://magnaliadei.pl/kalendarz-spotkan/zobacz
 
– Wałbrzychu – 12-13 sierpnia 2013
http://www.parafiakonradow.boo.pl/aktualnosci.html
 

– Pionkach – 15-17 sierpnia 2013
http://www.sumus.pl/informacje,bashobora_viii_2013,56,1.html
 

– Kazimierzu Biskupim – 19-21 sierpnia 2013
http://www.kazimierzklasztor.pl/

 

– Górce Klasztornej – 22-24 sierpnia 2013
http://www.gorkaklasztornamsf.pl/

 

Więcej informacji o rekolekcjach pod adresem: stomasza@o2.pl

 

Konferencje ks Johna Bashobory => TUTAJ <= kliknij

 

obrazek=>  To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie – Ks. Jan Reczek – Co zrobić, by uleczyć swoją duszę? Jak zbliżyć się do Boga i uzdrowić relacje z Nim? Książka ta pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania…
obrazek=>  Uzdrowienie w mocy Jezusa -Ks. Przemysław Sawa – Książka ukazuje potęgę Boga połączoną z pragnieniami i działaniem człowieka. Powstała z doświadczenia autora – kierownika duchowego, spowiednika i rekolekcjonisty oraz jego posługi modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne, fizyczne i o uwolnienie. Lektura książki jest pomocna w osobistej formacji osób, które odczuwają duchową lub fizyczną chorobę i poszukują pomocy Jezusa….

obrazek=> Do miłości przez uzdrowienie – Ks. Józef Pierzchalski SAC – Krótkie medytacje są próbą uważnego wniknięcia w sens słowa Bożego oraz szukania jego odzwierciedlenia i znaczenia w naszym codziennym życiu, a zwłaszcza w tym, co trudne i bolesne. Wskazują na potrzebę nieustannego przechodzenia od zranienia do miłości, od tego, co upokarza, do rzeczywistości, która czyni człowieka pięknym. Do miłości dorastamy przez zranienia i potrzebujemy słowa zarówno Bożego, jak i ludzkiego, które uzdrawia. Te rozważania mogą nam pomóc przyjąć uzdrawiającą moc słowa….
 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii ks. Bashobora John, ks. John Bashobora. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>