Gedeon, czyli jak odnaleźć swoją drogę – O. Adam Szustak

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 

Gedeon, czyli jak odnaleźć swoją drogę – O. Adam Szustak OP


29 maja – Gdańsk, Parafia p.w. Matki Boskiej Bolesnej

obrazek =>  Placki z rodzynkami [audiobook] -O. Adam Szustak OP -Ta płyta to zaproszenie do rozsmakowania się w Słowie, to zaproszenie do stołu, gdzie bogactwo zapachów i smaków może przyprawić o zawrót głowy albo i utratę przytomności…
obrazek =>  Upojeni Bogiem -O. Adam Szustak OP – Warto przekroczyć ciasną bramę i wejść na drogę prowadzącą do Boga – drogę szeroką, gdzie jest miejsce dla każdego i na drogę, która upaja szczęściem. Warto zdjąć sobie z oczu zasłonę i dostrzec, po co Bóg mnie stworzył, do czego mnie zaprasza, i gdzie jest moje szczęście. Boga nic nie jest w stanie od nas odrzucić. On stworzył nas po to, żeby z nami być i przez to bycie dać nam pełnię szczęścia i pełnię radości….

 
=> Konferencja: Nowe przykazanie, czyli jak kochać dzisiaj – O. Adam Szustak OP <=


Katolicy na ulicyPlaylista z 4 nagraniami.

obrazek => Katolik frajerem? – Zbigniew Kaliszuk -Czy katolicy to frajerzy, nudziarze i nieudacznicy? Czy katolickie wartości to tylko nadstawianie drugiego policzka, milczenie, gdy nas krytykują, skromna pensja i unikanie sławy i sukcesów? Czytając tę książkę przekonasz się, że chrześcijaństwo nie jest tylko przeznaczone dla nieudaczników i nie ogranicza nam spełnienia. Wręcz przeciwnie! Chrześcijaństwo jest kierowane do osób o mentalności zwycięzców i daje szansę na życie w pełni. Czytając książkę „Katolik frajerem?” nauczysz się, jak łączyć odnoszenie sukcesów z życiem w pełni chrześcijańskim.…
obrazek =>  Katolik ofiarą? Miłość i cierpienie – Zbigniew Kaliszuk -Czy chrześcijaństwo pozwala Ci żyć pełnią życia? A może stawia przed Tobą same ograniczenia? Czy naprawdę czujesz się jak ofiara losu?
Dlaczego tak wielu ludzi ma w głowach taki obraz chrześcijaństwa? Dlaczego tak wiele osób twierdzi, że Kościół ich ogranicza? Czas obalić te mity! Chrześcijaństwo proponuje nam optymalną drogę życia. Nie jesteśmy ofiarami losu.… Na pytania odpowiadają: Michał Piekara, ks. Marek Dziewiecki, o. Ksawery Knotz. Są tam także rozmowy z ks. Markiem Dziewieckim, Krzysztofem Ziemcem, ks. Dariuszem Szyszką, Jackiem Olszewskim (mężem Agaty Mróz), Szymonem Kołeckim, Michałem Jelińskim, Jaśkiem Melą, s. Małgorzatą Chmielewską oraz Anną Golędzinowską….
obrazek =>  Katolik talibem? -Zbigniew Kaliszuk -Związki partnerskie, eutanazja, aborcja, in vitro – czy katolik może mieć na ich temat własne zdanie? A jeśli zdanie to zbiega się ze stanowiskiem Kościoła? Czy to znaczy, że nie potrafi myśleć samodzielnie? O prawach homoseksualistów, kobiet, księży, nienarodzonych dzieci i osób cierpiących rozmawiają m.in. Przemysław Babiarz, Krzysztof Ziemiec, Teresa Tomeo, Marek Jurek, Tomasz Terlikowski, Bronisław Wildstein, Wojciech Sadurski, Izabela Jaruga-Nowacka czy Szymon Grzelak….
 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, o. Szustak Adam, Powołanie, rozeznawanie, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *