Milo Modliszka, która nie umie się modlić – film dla dzieci

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Milo Modliszka, która nie umie się modlić


 

Film animowany dla dzieci o modlitwie
 

obrazek => Dobry Bóg mówi do nas – bp Antoni Długosz– KSIĄŻKA ZOSTAŁA WYRÓŻNIONA NAGRODĄ W KATEGORII NAJLEPSZEJ KSIĄŻKI DLA DZIECI NA X TARGACH WYDAWCÓW KATOLICKICH.Pięknie ilustrowane i nowocześnie opracowane wydanie Biblii dla dzieci. Autor, ksiądz biskup Antoni Długosz z Częstochowy, zwany jest często „biskupem od dzieci”. Jako doświadczony katecheta w swojej książce podaje w sposób prosty i przystępny katechezę biblijną dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym….

obrazek => Modlitwa dzieci – Bp Antoni Długosz – Wielu rodziców zmaga się z wątpliwościami – czy prowadzić małe dziecko na Mszę Świętą, zabierać na długie nabożeństwo majowe lub różańcowe? Czy zachęcać je do modlitwy spontanicznej, czy raczej kazać odmawiać pacierz? Czy można modlić się tańcząc, rysując, a nawet bawiąc się klockami? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w niniejszej książeczce. …

obrazek => Moje malutkie modlitwy – Bogumiła Budziło– Wszyscy pragniemy, by nasze dzieci chętnie się modliły, by znały treść i znaczenie modlitw. Może im w tym pomóc kolorowo ilustrowany modlitewnik zawierający tradycyjny pacierz oraz cały szereg modlitw na różne okazje. Książeczka ta uczy, że każde dziecko może zwrócić się do Pana Boga swoimi własnymi, prostymi słowami, że modlitwą jest nawet najkrótsze westchnienie, w smutku i w radości, o każdej porze dnia i nocy, na każdym miejscu. …

obrazek => Mój pierwszy modlitewnik -Praca zbiorowa – Zbiór pięknych i prostych modlitw dla dzieci. Napisane zrozumiałym dla najmłodszych językiem teksty oraz kolorowo zilustrowane strony tej książki mogą stać się pierwszą szkołą modlitwy. Podarowanie dziecku takiego prezentu to doskonała okazja do nauczenia go codziennej, osobistej rozmowy z Panem Bogiem….

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Filmy rysunkowe, Różne bajki i filmy religijne dla dzieci i młodzieży i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.