Homilie z Mszy z modlitwą o uzdrowienie – Ks. dr Przemysław Sawa

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Homilie mp3 z Mszy z modlitwą o uzdrowienie – Ks. dr Przemysław Sawa

Kliknij, aby pobrać homilie:
 
→ 2013.04.14 Kazanie z Mszy z modlitwą o uzdrowienie. Bielsko-Biała, parafia św. Pawła.
 
→ 2013.03.10 Kazanie z Mszy z modlitwą o uzdrowienie. Bielsko-Biała, parafia św. Pawła.
 
2013.02.10 Kazanie z Mszy z modlitwą o uzdrowienie. Bielsko-Biała, parafia św. Pawła.
 
2013.01.13 Kazanie z Mszy z modlitwą uwolnienia. Bielsko-Biała, parafia św. Pawła.
 
2012.12.09 Kazanie z Mszy z modlitwą uwolnienia. Bielsko-Biała, parafia św. Pawła. „Przyoblec nowe szaty życia”.
 
2012.11.11 Kazanie z Mszy z modlitwą uwolnienia. Bielsko-Biała, parafia św. Pawła.
 
2012.09.09 Kazanie z Mszy z modlitwą uwolnienia. Bielsko-Biała, parafia św. Pawła.
 
→ 31.08.2012 Konferencja – Wykład ks. Przemysława o nowej ewangelizacji w Rzeszowie „O co chodzi w nowej Ewangelizacji”
 
08.07.2012 – Niewiara, czy wiara?
 
9.06.2012 – Charyzmaty w ewangelizacji – Rola i znaczenie posługi sakramentalnej i charyzmatycznej w ewangelizacji (Poznań, Archidiecezjalne Forum Nowej Ewangelizacji)
 
10.06.2012 – Jezus Zbawca przemienia nas – kazanie
 
08.05.2011 ”Światło w mroku świata i życia” (msza o uzdrowienie)
 
01.05.2011 ”Prawdziwy pokój” (II niedziela wielkanocna)
 
21.04.2011 Msza Wieczerzy Pańskiej – ”Nowe Przymierze”
 
24.03.2011 ”Droga błogosławienstwa i droga przekleństwa”
 
13.03.2011 'Służyć jedynie Bogu – żyć w wolności” (msza o uzdrowienie)

 
06.01.2011 ”Znaleźć Prawdę i ją głosić” (Uroczystość Objawienia Pańskiego)

 
ks dr Przemysław SAWAKs Przemysław Sawa o sobie: „Jestem prezbiterem diecezji bielsko – żywieckiej od 2 czerwca 2001 roku, doktorem teologii dogmatycznej. Pochodzę z Czechowic – Dziedzic. Jestem inicjatorem, a zarazem mianowanym przez biskupa bielsko-żywieckiego Dyrektorem Diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji świętych Cyryla i Metodego w Bielsku – Białej.
 
Przynależę do Ekipy Krajowej Szkoły Ewangelizacji św. Andrzeja (SESA) w Polsce, a 2 czerwca 2012 zostałem wybrany do Senatu Ogólnopolskiego Porozumienia Katolickich Kerygmatycznych Szkół Nowej Ewangelizacji.
 
Jestem pracownikiem Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (adiunktem w Zakładzie Teologii Dogmatycznej).

Z dekretu biskupa pełnię posługę egzorcysty w diecezji bielsko-żywieckiej.
 
Interesuję się teologią dogmatyczną i teologią duchowości, duchowością zakonów i wspólnot, teologią niekatolickich wspólnot chrześcijańskich, liturgią i duchowością Kościoła wschodniego.

Głoszę liczne rekolekcje, misje w parafiach oraz prowadzę kursy ewangelizacyjne.

Mottem mojego posługiwania są słowa: Będziesz dla nich znakiem i poznają, że Ja jestem Pan (Ez 24, 27c).

Ulubionymi fragmentami biblijnymi są następujące teksty:

· Biada mi, gdybym nie głosił Ewangelii! (1 Kor 9, 16)

· Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie (Mk 16, 17-18)

· Oni zaś poszli i głosili Ewangelię wszędzie, a Pan współdziałał z nimi i potwierdził naukę znakami, które jej towarzyszyły (Mk 16, 20).

· Otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie (Mt 21, 22).”
 
źródło: www.sne.bielsko.pl/

  

obrazek=>  UZDROWIENIE W MOCY JEZUSA – Ks. Przemysław Sawa – Książka ukazuje potęgę Boga połączoną z pragnieniami i działaniem człowieka. Powstała z doświadczenia autora – kierownika duchowego, spowiednika i rekolekcjonisty oraz jego posługi modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne, fizyczne i o uwolnienie. Lektura książki jest pomocna w osobistej formacji osób, które odczuwają duchową lub fizyczną chorobę i poszukują pomocy Jezusa…..
obrazek=>  Zwycięstwo Światłości – Ks. Przemysław Sawa, Marzena Pietroszek – Teoretyczno-praktyczny przewodnik po walce duchowej i zagrożeniach wiary. Książka pozwala głębiej zrozumieć istotę ewangelizacji. Aby skutecznie ją przeprowadzić, konieczna jest posługa słowa, uzdrowienia i uwolnienia. Dlatego znajdziemy tu opis mechanizmów zniewolenia i praktyczne pomoce do odzyskania wolności wewnętrznej….
obrazek=>  Fitness duchowy [audiobook] – Ks. Stefan Moszoro-Dąbrowski, Rafał Porzeziński, Paweł Kęska – Skupiając się na formie i dobrej kondycji, zapominamy o jednym… O duszy! A żeby utrzymywać dobrą formę naszego ciała, musimy zacząć od ducha! Musi być silny i wspierać nas na drodze w doskonaleniu. Ale jak ćwiczyć duszę? Czy istnieje jakiś zestaw ćwiczeń, które sprawią, że stanie się silna, mocna i godna naśladowania? Tak! Są takie ćwiczenia. Cykl „Fitness Duchowy” to radiowa perełka. 96 odcinków powstało w latach 2003-04 w Radiu Archidiecezji Warszawskiej „Józef”, gdzie cieszyło się wielkim uznaniem i sympatią słuchaczy. Cykl stał się znakiem rozpoznawczym stacji i wytyczył na kilka lat standardy nowoczesnej, radiowej ewangelizacji….

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Ewangelizacja, Ks. Sawa Przemysław, Msza Św o uzdrowienie, Wiara, życie, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.