ROZMOWY O MIŁOSIERDZIU – Życie świętej Faustyny i jej prorocka misja

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Życie świętej Faustyny


Playlista z 16 filmikami, aby przejść do kolejnego odcinka kliknij na strzałkę >| na dolnym pasku filmu lub poczekaj aż filmik sam się przełączy.
 
W 16 odcinkach pierwszej serii telewizyjnych ROZMÓW O MIŁOSIERDZIU, w żywych dialogach ubogaconych materiałami archiwalnymi i współczesnymi, została opowiedziana historia życia najsłynniejszej polskiej mistyczki i proroka naszych czasów św. Siostry Faustyny Kowalskiej ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia.
 

 

obrazek => Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej – Św. s. M. Faustyna Kowalska – „Dzienniczek” zawiera osobiste zapiski s. Faustyny, polskiej zakonnicy zmarłej w 1938 r., wizjonerki i mistyczki, której Jezus zlecił przekazanie światu orędzia o Bożym miłosierdziu……>> Zobacz więcej
 

Prorocka misja świętej Faustyny


Playlista z 11 filmikami, aby przejść do kolejnego odcinka kliknij na strzałkę >| na dolnym pasku filmu lub poczekaj aż filmik sam się przełączy
 
1. Prorok naszych czasów, 2. Obraz Miłosierdzia, 3. Święto Miłosierdzia Bożego, 4. Koronka do Miłosierdzia Bożego, 5. Godzina Miłosierdzia, 6. Szerzenie czci Miłosierdzia Bożego, 7. Apostolski Ruch Bożego Miłosierdzia, 8. Orędzie Miłosierdzia w historii, 9. Kardynał Karol Wojtyła i orędzie Miłosierdzia, 10. Jan Paweł II i orędzie Miłosierdzia, 11. Pielgrzymki Jana Pawła II do Sanktuarium w Krakowie-Łagiewnikach.
 
Kolejna seria ROZMÓW O MIŁOSIERDZIU (11 odcinków) poświęcona jest prorockiej misji św. Siostry Faustyny. Orędzie Miłosierdzia, które z woli Chrystusa przekazała, jest „darem Boga dla naszych czasów”, który trzeba poznać i nieść światu poprzez świadectwo życia, czyny, słowa i modlitwę, bo tylko „w miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście”.
 

Zobacz też:

=> ROZMOWY O MIŁOSIERDZIU cz.2 – Styl życia w szkole św. Faustyny

 

obrazek => Różaniec ze świętą Siostrą Faustyną – Rozmyślania nad tajemnicami różańcowymi, uzupełnione o tajemnice Światła, opracowane w oparciu o teksty Pisma Świętego i „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny….
obrazek => MÓJ BÓG JEST MIŁOSIERNY. ROZWAŻANIA O MIŁOSIERDZIU BOŻYM – Ks. Tymoteusz – Autor poddaje refleksji o miłosierdziu Bożym, które nie jest litością, lecz mocą. Rozważa istotę dobra i zła, zastanawia się nad wyborami człowieka. Mówi o Bogu dobrym i przebaczającym, który przychodzi z pomocą zagubionej i zaplątanej w cierniach owcy. Zachęca do wyznania: Jezu, ufam Tobie!…>> zobacz więcej

 Display/3/Przygotuj_ogrod_na_wiosne-728-90

Ten wpis został opublikowany w kategorii Miłosierdzie Boże, Programy telewizyjne, ŚWIĘCI, Wiara, życie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.