Program: Z wiarą – ”KŁAMSTWO” – ks. Przemysław Kawecki

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 Program: Z wiarą – odc.1 – „KŁAMSTWO

 

 

Co to jest kłamstwo, co je zapoczątkowało na ziemi, w jakich sytuacjach nie jest grzechem ciężkim i czy można oszukiwać w sprawie swojej tożsamości religijnej, aby łatwiej nawracać innych? Na te i inne pytania w rozmowie z Pauliną Filipiak odpowie ksiądz Przemysław Kawecki.
 

Inne odcinki programu „Z wiarą” => TUTAJ <= kliknij      

Kłamstwo u dziecka -Danielle Dalloz, Véronique Rolland – Dlaczego dzieci kłamią? Czy dziecko, które kłamie, chce nas świadomie i dobrowolnie oszukać? Kłamstwo, fantzajowanie, poczucie humoru – co je łączy?Na te i inne pytania stara się w swej książce odpowiedzieć doświadczony psychoanalityk, terapeuta dziecięcy i rodzinny….
Bramy grzechu. Siedem grzechów głównych -Gianfranco Ravasi – Dlaczego dzieci kłamią? Czy dziecko, które kłamie, chce nas świadomie i dobrowolnie oszukać? Kłamstwo, fantzajowanie, poczucie humoru – co je łączy?Na te i inne pytania stara się w swej książce odpowiedzieć doświadczony psychoanalityk, terapeuta dziecięcy i rodzinny….
Spowiedź. Sakrament odpuszczenia grzechów – Wilfrid Stinissen OCD – „Boże przebaczenie nie jest zapomnieniem. Bóg nie spuszcza zasłony na nasz grzech. Boże przebaczenie jest nowym stworzeniem, nowym życiem, w którym mój popełniony niegdyś grzech i jego następstwa zaczynają odgrywać pozytywną rolę. To jest przeorganizowanie całego życia, gdy to, co bezsensowne, nabiera sensu, a to, co dotychczas było przeszkodą, staje się środkiem i drogą. Dopóki żyjemy, nic nie jest definitywnie stracone”…..

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, ks. Kawecki Przemysław, Programy telewizyjne, SPOWIEDŹ, Wiara, życie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.