Ewangelia dla nienormalnych – o. Adam Szustak – Rekolekcje Wielkopostne mp3

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Rekolekcje Wielkopostne – Ewangelia dla nienormalnych
– o. Adam Szustak

Nagrania mp3 Rekolekcji Wielkopostnych wygłoszonych w 2010r przez o. Adama Szustaka:
 

→  Niedziela: homilia ← kliknij O Adam Szustak
→  Poniedziałek: homilia ←
→  Poniedziałek: konferencja ←
→  Wtorek: homilia ←
→  Wtorek: konferencja ←
→  Środa: homilia ←
→  Środa: konferencja ←

 

obrazek => Rekolekcje. Modlitwa, post, jałmużna -Bp Grzegorz Ryś – Biskup Grzegorz Ryś prowadzi nas drogami Dobrej Nowiny i tłumaczy kolejne wydarzenia, których finałem było Zmartwychwstanie. Te niezwykłe rekolekcje pozwalają zrozumieć istotę miłości miłosiernej….

 

Rekolekcje wielkopostne: Ewangelia dla potłuczonych
– o. Adam Szustak OP

Nagrania mp3 Rekolekcji Wielkopostnych wygłoszonych w 2012r przez o. Adama Szustaka:
 

→  Niedziela: homilia (04 III 2012) ← kliknij
→  Poniedziałek: homilia (05 III 2012) ←
→  Poniedziałek: konferencja (05 III 2012) ←
→  Wtorek: kazanie (06 III 2012) ←
→  Wtorek: konferencja (06 III 2012) ←
→  Środa: kazanie (07 III 2012) ←
→  Środa: konferencja (07 III 2012) ←

 
( źródło: www.beczka.krakow.dominikanie.pl)
 

obrazek => Do końca ich umiłował. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej – ks. Marek Dziewiecki – Oto Ja, Bóg, tak cię kocham, że oddaję za ciebie życie. Czy coś jeszcze jestem ci winien, człowieku? Czy mogłem uczynić dla ciebie jeszcze coś więcej? Czy mogłem pokochać ciebie jeszcze bardziej?…
obrazek => Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 2 Wielki Post i Wielkanoc -„Modlitwa Ewangelią na każdy dzień” to seria czterech książek zawierających wprowadzenia do codziennej liturgii, ale też może być użyteczna poza nią, poza liturgią i kościołem, po prostu, w domu, w którym w chwili ciszy, w ciągu zaledwie 10 minut, z jej pomocą można wyciszyć się i trochę podumać o życiu, o potrzebie Boga, o tym, co dobre…

 

obrazek => Nocny Złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt – o. Adam Szustak – (książka + CD mp3 i DVD) – Nocny Złodziej to niezwykłe słowo o. Adama Szustaka OP, które w grudniu 2012 roku obiegło cały świat. Dziesiątki tysięcy Polaków przesłuchało je i zechciało się nim podzielić, tworząc wielką grupę osób poszukujących życia w mocy błogosławieństwa. Idea rekolekcji opiera się na tym, że kiedy słuchamy Bożego słowa, Bóg chce natychmiast przychodzić do nas i działać. Każda część rekolekcji ukazuje jakiś rejon naszej słabości, grzechów albo pragnień i marzeń o szczęściu. Pokazuje Boga, który TERAZ chce działać, uwalniać i obdarzać łaską. Nie ma mowy o teorii, ale jest próba wprowadzenia w życie Bożych wskazań tu i teraz….
Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, o. Szustak Adam, Rekolekcje WIELKOPOSTNE i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *