Charyzmat proroctwa – Ks. dr Włodzimierz Cyran

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Nauka Ks. dr Włodzimierza Cyrana nt. charyzmatu proroctwa


 
Nauka wygłoszona w ramach warsztatów zimowych o posłudze charyzmatycznej i wstawienniczej w 2013 roku.
 
Zobacz też:
=> Nauka na temat ewangelizacji i charyzmatów: wiary i czynienia cudów – ks. Cyran

=> Nauka na temat charyzmatu mówienia językami oraz słowa mądrości i słowa poznania – ks. Cyran

=> Nauka: Jak otwierać się na Ducha Świętego i Jego charyzmaty – Ks. dr Włodzimierz Cyran <=   ks. dr Włodzimierz Cyran – kapłan archidiecezji Częstochowskiej, biblista, egzorcysta
i Moderator Wspólnoty Przymierza Rodzin „Mamre”

Informacje o Wspólnocie Mamre: www.mamre.pl

Książki ks. Cyrana: mamre.pl/sklep

Kalendarium spotkań Wspólnoty: mamre.pl/Mamre/KalendariumAktualne.rtf (plik .rtf do ściągnięcia)
 
Więcej nagrań z naukami Ks. dr Cyrana: => TUTAJ <= kliknij
 
 
obrazek => Dar proroctwa – Bruce Yocum – Ta książka została pomyślana jako «instrukcja obsługi» – szybki i praktyczny przewodnik dla tych, którzy prorokują lub pomagają innym prorokować w grupach odnowy charyzmatycznej”. Tak pisze o darze proroctwa autor – jeden z pierwszych katolików, którzy doświadczyli wylania charyzmatycznych darów Ducha Świętego. Nie jest to więc teoretyczne opracowanie, lecz świadectwo posługi i życia darem proroctwa we wspólnocie wierzących…

obrazek => Bóg daje charyzmaty – Ks. Michał Olszewski SCJ – Bóg, jeśli rzeczywiście otwieramy się na działanie Ducha Świętego, obdarza nas obficie charyzmatami. Nie po to jednak, abyśmy nimi szafowali, egoistycznie wbijając się w dumę, że niby jesteśmy wielkimi cudotwórcami. Daje nam je przede wszystkim w tym celu, aby były darem dla wspólnoty Kościoła….

obrazek => ZDUMIEWAJĄCA POTĘGA WIARY – Merlin R. CarothersMerlin Carothers, autor „Mocy uwielbienia” w swojej najnowszej książce chce Ci pokazać, że na kartach Biblii Bóg złożył Ci wiele wspaniałych obietnic, które mają moc przemieniać Twoje życie. Przyjmij zaproszenie do tego, aby uwierzyć Bogu na słowo. Wtedy zobaczysz, że Jego moc działa w każdej sytuacji! Przekonasz się, jak będzie się zmieniać Twoja codzienność i że możesz stawić czoła przeszkodom, które kiedyś wydawały Ci się nie do pokonania…..
 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biblia - Pismo Święte, Charyzmaty, Działanie Ducha Świętego, Ewangelizacja, ks. Cyran Włodzimierz, Rekolekcje o modlitwie, Wiara, życie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.