Jak dochować wierności w małżeństwie – dr Mieczysław Guzewicz

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Jak dochować wierności w małżeństwie


 
Program: Rozmowy niedokończone – Jak dochować wierności w małżeństwie
gościem programu był: dr Mieczysław Guzewicz – Mąż, ojciec trojga dzieci. Doktor teologii biblijnej, członek Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski, członek Diecezjalnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej oraz Diecezjalnej Komisji ds. Rodziny. Na co dzień pracuje jako katecheta we Wschowie, prowadzi wykłady na Studium nad Małżeństwem i Rodziną w Gorzowie i Zielonej Górze z zakresu małżeństwo i rodzina w Piśmie Świętym. Jest autorem publikacji z zakresu problematyki cierpienia w Biblii, wychowania religijnego dzieci oraz zagadnień małżeństwa i rodziny. Prowadzi konferencje i prelekcje dla narzeczonych, małżonków, rodziców i duszpasterzy.

 

obrazek=> Miłość małżeńska może być piękna – Mieczysław Guzewicz – Miłość małżeńska naprawdę może być piękna! Czasami trudno w to uwierzyć. Jednak każde małżeństwo może być piękne i możemy z niego czerpać nieograniczoną ilość siły, energii, mocy.To opracowanie zostało przygotowane nie tylko z myślą o małżonkach. Może być pomocne wszystkim, którym tematyka sakramentalnego związku mężczyzny i kobiety jest bliska: duszpasterzom, doradcom życia rodzinnego, nauczycielom i katechetom. Ta książka powinna także zainteresować młodzież i narzeczonych….
obrazek=> METODA OSIOŁKA – O JEDNOŚCI W MAŁŻEŃSTWIE – Mieczysław Guzewicz – Jakże często słyszę słowa: „Gdybym ja to widział/wiedziała wcześniej!”. Dlaczego nam nikt tego nie powiedział? Teraz jest do czego sięgać, z czego czerpać. Masz taki zestaw treści, otwórz się na nie, proszę, przemyśl, nie odrzucaj. – Mieczysław Guzewicz….
obrazek=> Jezus i niesakramentalni -Mieczysław Guzewicz -Książka Mieczysława Guzewicza jest właśnie dla tych osób, które zawarły sakramentalny związek małżeński, ale nie wytrwały w nim. Autor nie wnika w przyczynę rozpadu małżeństwa, ale za to zapewnia, że Jezus nie opuścił osób żyjących w kolejnych związkach….
Ten wpis został opublikowany w kategorii Guzewicz Mieczysław, Konferencje dla Kobiet - video, Kryzys Małżeński, Programy telewizyjne, Rekolekcje dla małżeństw, narzeczonych, zakochanych, Rekolekcje dla mężczyzn - video i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.