Mężczyzna w autorytecie – na przykładzie św. Józefa

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

„Mężczyzna w autorytecie” – na przykładzie św. Józefa – Donald Turbitt – Kraków 19.10.2011


 

 
Donald Turbitt -to amerykański katolicki lider świecki pochodzenia irlandzkiego, mąż, ojciec i dziadek oraz biznesmenem przez ponad 30 lat.
Obecnie na emeryturze, Don przez dwadzieścia jeden lat służył w straży pożarnej Providence – Rhode Island (przedmieścia Nowego Yorku), później przez 30 lat prowadził własny biznes. On i jego żona Pat mają troje dzieci i trzynaścioro wnucząt.
 

Homilia ks Mirka

Nauczanie na spotkania

 
 

 
Więcej nagrań ze spotkań dla mężczyznTUTAJkliknij

 

 

obrazek => -Wąż i gołębica. Męska osobowość a męska duchowość -Ks. Adam Rybicki -Książka jest dedykowana mężczyznom poszukującym drogi duchowego rozwoju, którzy pragną mieć Chrystusa za przewodnika.
Przesłanie książki jest bardzo czytelne wzorem: dla współczesnego mężczyzny jest Jezus – w pełni Bóg i w pełni człowiek, a Jego duchowość to model duchowości męskiej. Połączenie dwu najważniejszych cech duchowości Chrystusa „lwa i baranka” to jedyna droga do osiągnięcia pełni męskości…
obrazekkliknij => Tata strongman -Sławomir Zatwardnicki – Inspirująca wizja odpowiedzialnego, silnego i angażującego się mocno w wychowanie ojca. Wspaniały przewodnik dla rodziców, dla których ważne są wartości chrześcijańskie. Autor, korzystając obficie z własnych doświadczeń rodzicielskich, formułuje szereg trafnych spostrzeżeń i sugestii, które przydatne mogą być nie tylko dla ojców, ale dla wszystkich rodziców, którym zależy na wychowaniu swoich dzieci na zdrowe, odpowiedzialne i potrafiące kochać osoby. Pokazuje też, jak w zwykłych zdarzeniach dnia codziennego dostrzec Bożą miłość i troskę….

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mężczyźni św. Józefa - nagrania ze spotkań dla mężczyzn, Turbitt Donald i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.