Rekolekcje 2012 – Ks. dr Włodzimierz Cyran – cz.2: MODLITWA

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

 
 
Druga część nagrań nauk rekolekcyjnych, które wygłosił – Ks. dr Włodzimierz Cyran (biblista i egzorcysta) – wraz ze Wspólnotą Przymierza Rodzin „Mamre” podczas Misji w parafii św. Andrzeja Świerada i Benedykta w Częstochowie w grudniu 2012r. (www.mamre.pl)
 
Część 1 Rekolekcji → TUTAJ ← kliknij
 
Trzecia część rekolekcji → TUTAJ ← kliknij
 

Nauka 4 – MODLITWA – Ks. dr Włodzimierz Cyran

“Módlcie się, abyście nie ulegli pokusie”
 

 
Temat: Modlitwa-rozmyślanie o miłości Tego, który wydał za mnie samego siebie. (Przez modlitwę przyswajamy sobie Słowo Boże, przyswajamy i rozwijamy łaskę otrzymaną w Liturgii. Mystagogia, czyli wtajemniczenie w Tajemnicę Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa)
 

kliknij => Szaleństwo modlitwy – Matt Woodley –Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania, gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź… Poznaj 11 dróg modlitwy…..

 

Nauka 5 – Mistrzowie życia modlitwy – Ks. dr Włodzimierz Cyran


 

kliknij => To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie – Ks. Jan Reczek  –Co zrobić, by uleczyć swoją duszę? Jak zbliżyć się do Boga i uzdrowić relacje z Nim? Książka pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem. Pomoże Ci uwolnić się od wielu przykrych sytuacji, jakie zdarzają Ci się w życiu, a przede wszystkim podpowie, jak modlić się, aby mieć siłę do zmierzenia się z nimi. Dzięki tej książce poznasz przykłady ludzi, którzy rozwiązali swoje problemy dzięki Bożej pomocy. Czytając te świadectwa znajdziesz inspirację, aby pokonywać swoje. Da Ci to nadzieję na kolejny dzień i pomoże uleczyć Twój ból. W tej książce możesz znaleźć odpowiedzi na wiele dręczących pytań i tym samym jeszcze bardziej zbliżyć się do Boga. Sięgnij po tę książkę i pozwól, aby Jezus uleczył Twoją złamaną duszę.…..
=> Mistyka św. Teresy z Avila. Szukaj siebie we mnie -Juan Manuel Morilla Delgado – „Mistyka św. Teresy z Avila” to książka pobudzająca do myślenia, mądra, pełna erudycji. Lektura dzieł św. Teresy staje się opowieścią o konkretnym człowieku i jego osobistym doświadczeniu. Jest to przewodnik po życiu duchowym, książka niosąca pocieszenie, przesłanie o odwadze i miłości. Od analizy historycznej i lektury pism ludzi żyjących w przyjaźni z Bogiem (Fernanda Rielo, św. Jana od Krzyża, św. Teresy z Avila) autor przechodzi do uwag i konkluzji będących cennymi wskazaniami na temat życia duchowego. My, ludzie, jesteśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga, a naszym powołaniem jest wewnętrzna wolność. Wolność, dzięki której żyjemy w prawdzie. Wolność, która jest samą istotą mistyki, treścią wiecznego snu życia…

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Adwentowe Rekolekcje, Działanie Ducha Świętego, KONFERENCJE O MODLITWIE, ks. Cyran Włodzimierz, Msza Św o uzdrowienie, PAN JEZUS, Rekolekcje o modlitwie, Uzdrowienie wewnętrzne, Wiara, życie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.