Rekolekcje Adwentowe – Duch Pański nade mną – o. Janusz Chwast

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Rekolekcje Adwentowe – Duch Pański nade mną cz.1 – o. Janusz Chwast


 

 Duch Pański nade mną cz.2 – o. Janusz Chwast


 
o. Janusz Chwast dominikanin, duszpasterz akademicki, opiekun pierwszoczwartkowych wieczorów modlitwy uwielbienia, odprawia Msze św. z modlitwą o uzdrowienie, magister prenowicjatu w kalszorze na warszawskim Służewie.

 

obrazek => Rozważania adwentowe -Tomasz Maria Dąbek OSB – Adwent jest oczekiwaniem na przyjście Jezusa. Oczekiwanie nie powinno być okresem bierności. Kiedy czekamy na bardzo ważnego gościa, sprzątamy nasze mieszkania i przygotowujemy to, co najlepsze na jego powitanie. Tak samo jest w przypadku człowieka czekającego na przyjście Boga….
obrazek=> Adwentowa reanimacja -Ks. Eugeniusz Burzyk -To kolejna książka ks. Burzyka zawierająca propozycje krótkich, zaledwie kilkuminutowych kazań, które mogą reanimować tych, którzy są daleko Boga i nie znajdują czasu na chwilę zastanowienia….

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Adwentowe Rekolekcje, Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, o. Chwast Janusz i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.