Katolik – bierny, mierny ale wierny? – ks. Piotr Pawlukiewicz

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Katolik – bierny, mierny ale wierny? – Częstochowa

W Duszpasterstwie Akademickim Emaus w Częstochowie w dniach 8 – 9 października odbywały się spotkania z ks. Piotrem Pawlukiewiczem, którego słowa zawsze spotykają się z ogromnym entuzjazmem młodych ludzi. Hasłem dwu dni spotkań są słowa: „Katolik – bierny, mierny ale wierny???” Poniżej można pobrać pliki z nagraniami rekolekcji:
 
Ks. Pawlukiewicz – Homilia mp3 – 8.10.2012. (19,24 MB)

Ks_Pawlukiewicz_Katolik_BMW -_konferencja mp3 – dzień_1 (19,83 MB)

Ks_Pawlukiewicz_Katolik_BMW_- konferencja mp3 – dzień_2 (19,58 MB)
 

obrazek kliknij => Bóg dobry aż tak? O Bożym miłosierdziu myśli kilka -Ks. Piotr Pawlukiewicz„Napisałem tę książkę dla grzeszników, a więc do wszystkich nas. Dla tych, którzy ocierają się o rozpacz, którzy myślą z trwogą: „Nic już ze mnie nie będzie, Bóg mi już nie wybaczy”. A przecież jest droga wyjścia! Jest nią odwołanie się do Bożego miłosierdzia. …”

 

Bierny Mierny ale Wierny (BMW)- Kielce 2012.10.24


 
Konferencja w formie mp3 do pobrania:

Bierny Mierny ale Wierny – Kielce – mp3
 

 obrazek => Z młodzieżą spokojnie o… wolności -Ks. Piotr PawlukiewiczCzym różni się wolność od samowoli? Czym jest prawdziwe wyzwolenie, a czym wyzwolenie pozorne, kończące się ostateczną niewolą? Właśnie te problemy autor próbuje ukazać przez dziesiątki przykładów i historii z życia młodych ludzi…

 

Bierny, wierny ale mierny – czy to wystarczy? – Warszawa  2012.05.8


 
Konferencja w formie mp3 do pobrania:

Bierny, wierny ale mierny – czy to wystarczy? – Warszawa – mp3
 

=> Sex. Poezja czy rzemiosło? [pakiet 3 płyt] [audiobook] -Ks. Piotr Pawlukiewicz – Pakiet trzech części bestsellerowej serii konferencji ks. Piotra Pawlukiewicza. We właściwy sobie sposób ks. Piotr, wychodząc od sfery erotyki, wskazuje na problem współczesnego człowieka, który zbyt łatwo rezygnuje z prawdziwego życia, godząc się na wegetację. Jednocześnie zachęca do usłyszenia „muzyki własnej duszy”, by dostrzec piękno w sobie i w innych…

 
Ks. Pawlukiewicz Piotr – ksiądz katolicki, doktor teologii pastoralnej, rekolekcjonista, kaznodzieja, kanonik honorowy Kapituły Metropolitalnej Warszawskiej. Autor książek: => Dzieciom o Mszy Świętej, => Dzieciom o sakramencie pojednania, => Po co bierzmowanie?, => Z młodzieżą spokojnie o… wolności, => Kazania radiowe Tom 2 (2003-2009), => Kazania radiowe 1992–2002, =>Bóg dobry aż tak? O Bożym miłosierdziu myśli kilka, => Rozważanie Drogi Krzyżowej. Trzy homilie na uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, => Z rodzicami spokojnie o… młodzieży. Z młodzieżą spokojnie o… rodzicach, => Porozmawiajmy spokojnie o… tych sprawach , => Porozmawiajmy spokojnie o… księżach, => Porozmawiajmy spokojnie o… starości.
 

Więcej konferencji ks. Piotra Pawlukiewicza => TUTAJ

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Akademickie rekolekcje dla studentów i młodzieży, Ks. Pawlukiewicz Piotr, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.