Czy w ogóle da się znaleźć z Bogiem wspólny język? – rzecz o adoracji – o. Krzysztof Pałys OP

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Czy w ogóle da się znaleźć z Bogiem wspólny język? – rzecz o adoracji
– o. Krzysztof Pałys OP

Nagrania z rekolekcji:
Część 1:

 
Część 2:

 

obrazek => PÓŁ GODZINY PRZED NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM – Co powiedzieć Bogu, klęcząc przed Najświętszym Sakramentem? Jak wyrazić miłość, uwielbienie i zaufanie? Jak skupić myśli, by nie uciekały do codzienności? Jak otworzyć się na to, co Bóg chce powiedzieć?….

 

 
o. Krzysztof Pałys OP -Urodził się w 1979 r w Sanoku. Przed wstąpieniem do zakonu dominikanów ukończył resocjalizację. Do dziś bliska mu jest tematyka związana z niedostosowaniem społecznym. Obecnie mieszka w klasztorze w Szczecinie, gdzie między innymi jest duszpasterzem młodzieży oraz pracuje w szpitalu dziecięcym. O swoim powołaniu mówi: Zostałem powołany do tego miejsca przed wieloma bardziej niż ja godnymi. Ogromnie mnie zawstydza, gdy ktoś mówi o naszym życiu ofiary. Życie ofiary prowadziłem w świecie. Tu nieustannie muszę dziękować Bogu za niezasłużoną, przeogromną łaskę powołania.
 

obrazek => Adoracja źródłem miłości, pokoju i ładu [audiobook] -o. Józef Augustyn SJ – Autor, odwołując się do doświadczenia wiernych w parafii oraz swego własnego, proponuje kilka medytacji poświęconych modlitwie adoracyjnej, kładąc szczególny nacisk na jej związek z codziennym życiem.
Wiele miejsca poświęca także trudnościom w adoracji oraz sposobom modlitewnego angażowania się……

Ten wpis został opublikowany w kategorii KONFERENCJE O MODLITWIE, o. Pałys Krzysztof, PAN JEZUS, Rekolekcje o modlitwie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.