Konferencje Dla Mężczyzn „4 ASy”

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Konferencje Dla Mężczyzn „4 ASy”:

Konferencje odbyły się 21 maja 2011 w Gliwicach
 

Fundament – cz.1 – Milosc – Andrzej Straczek


  

Andrzej Strączek – żonaty, ojciec siódemki dzieci, właściciel prywatnej firmy,
Od 30 lat zaangażowany w odnowę Kościoła poprzez Ruch Światło – Życie i Odnowę Charyzmatyczną. Był w gronie odpowiedzialnych za wspólnotę modlitewną w Czyżowicach oraz Missio Christii w Rzepedzi. Od 15 lat wyjeżdża systematycznie na Ukrainę, a jego szczególną troską jest formacja i życie par małżeńskich. Jest współzałożycielem Inicjatywy MISSIO.
 

 

Fundament – cz.2 Grzech – Andrzej Solecki


 
Andrzej Solecki – żonaty, ojciec dwójki dzieci. Lekarz, specjalista chirurgii, przedsiębiorca, od 10 lat kieruje prywatnym szpitalem chirurgicznym w Bielsku – Białej. Od 25 lat aktywnie zaangażowany w życie Kościoła, jest jednym z założycieli wspólnoty „Miasto na Górze”. Odpowiedzialny za koordynację wspólnot przymierza sieci „Miecz Ducha” w Polsce.
 

 

Fundament – cz3 Zbawienie – ks Artur Sepioło


 
ks. Artur Sepioło – proboszcz gliwickiej parafii Chrystusa Króla, Dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Gliwickiej, Diecezjalny Koordynator Odnowy w Duchu Świętym, od 26 lat zaangażowany w ruchach odnowy Kościoła, święcenia kapłańskie przyjął w 1991r.
 

 

Fundament – cz4 Wiara i Nawrócenie – Andrzej Sionek


 
Andrzej Sionek – żonaty, dwoje dzieci. Mgr fizyki i dr teologii biblijnej. Założyciel i dyrektor Szkoły Ewangelizacji i Życia Chrześcijańskiego oraz Katolickiego Stowarzyszenia „En Christo – katolicy w służbie ewangelizacji, odnowy życia i jedności chrześcijan”. Stały współpracownik Międzywydziałowego Instytutu Ekumenii i Dialogu Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.
Od 44 lat zaangażowany w odnowę Kościoła.
 

 

Konferencja „Dla Mężczyzn 4 ASy” – Małżeństwo Dom Rodzina Andrzej Strączek


 

 

Konferencja „Dla Mężczyzn 4 ASy” – „Praca Kariera Pieniadze” Andrzej Soleck


 

 

Konferencja „Dla Mężczyzn 4 ASy” – Lider W Kościele Andrzej Sionek


 

 

 

Więcej nagrań ze spotkań dla mężczyznTUTAJkliknij

 
 

obrazek=> To nie moja wina -Henry Cloud, John Townsend – Czy zaliczasz się do ludzi, którzy biorą odpowiedzialność za swoje życie czy tych, którzy tego nie robią? Czytając tę książkę dowiesz się, jak przestać obwiniać ludzi dookoła i los za swoje niepowodzenia, w jaki sposób radzić sobie z porażkami, jak opanować sztukę odmawiania – po prostu jak wziąć życie w swoje ręce.Odpowiedzialność stanowi brakujące ogniwo, które musisz znaleźć po to, by zabrać się do realizacji własnych marzeń. Bóg powołał Cię do tego i doda Ci sił, byś mógł temu sprostać. Sięgnij po tę książkę już teraz i naucz się, jak skutecznie przejąć odpowiedzialność za swoje życie!
obrazek => Żyj na maxa. Tylko dla mężczyzn -Joanna Pszczoła, Bogdan PszczołaKażdy mężczyzna nosi w sobie dzikie serce – uwolnij je i żyj na maxa! Niełatwo być mężczyzną w dzisiejszej Polsce. Czasy są trudne, media i autorytety ubolewają nad kryzysem męskości, feministki złorzeczą płci brzydkiej i piętnują prawdziwe lub wyimaginowane przejawy szowinizmu, a sami faceci mają sporo problemów z określeniem swojej tożsamości. Tymczasem Bogdan Pszczoła z żoną Joanną wzywają wierzących w Boga mężczyzn do „życia na maxa” i przekonują, że Bożym powołaniem dla nich jest maksimum męskości…
obrazekkliknij => Tata strongman -Sławomir Zatwardnicki – Inspirująca wizja odpowiedzialnego, silnego i angażującego się mocno w wychowanie ojca. Wspaniały przewodnik dla rodziców, dla których ważne są wartości chrześcijańskie. Autor, korzystając obficie z własnych doświadczeń rodzicielskich, formułuje szereg trafnych spostrzeżeń i sugestii, które przydatne mogą być nie tylko dla ojców, ale dla wszystkich rodziców, którym zależy na wychowaniu swoich dzieci na zdrowe, odpowiedzialne i potrafiące kochać osoby. Pokazuje też, jak w zwykłych zdarzeniach dnia codziennego dostrzec Bożą miłość i troskę….

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii ks. Sepioło Artur, Mężczyźni św. Józefa - nagrania ze spotkań dla mężczyzn, Sionek Andrzej, Solecki Andrzej, Strączek Andrzej i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.