Jozue i mury Jerycha

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Jozue i mury Jerycha – film animowany


 
Rysunkowy film biblijny
 

obrazek => Biblia dla dzieci. Stary i Nowy Testament -Murray Watts– W tym jednym, wspaniale ilustrowanym tomie jest ponad 200 poruszających historii ze Starego i Nowego Testamentu, które mówią o Objawieniu Bożym i Bożej obietnicy zbawienia ludzkości….

obrazek => Biblia dla dzieci na każdy dzień -o. Wacław Oszajca -Biblia dla dzieci na każdy dzień zaznajamia wspaniale dzieci z Pismem Świętym, uczy życia według Dobrej Nowiny, pokazuje, co to znaczy być chrześcijaninem….

obrazek => Przypowieści Pana Jezusa. Biblia dla dzieci po polsku i po angielsku -Bogusław Zeman SSP -Książka zawiera teksty dwudziestu najważniejszych ewangelicznych przypowieści, oraz krótkie, proste komentarze, ułatwiające młodszym czytelnikom zrozumienie biblijnego przesłania opowiadań. Dwujęzyczny tekst uczy dzieci posługiwania się językiem obcym w zakresie słownictwa religijnego…

 

Podziel się i udostępnij na:  
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Twitter
  • Śledzik
Ten wpis został opublikowany w kategorii Historie Starego Testamentu i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.