Znaki i cuda – oczekiwanie Boga w naszym życiu

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Znaki i cuda – oczekiwanie Boga w naszym życiu


 
Donald Turbitt – Temat: Znaki i cuda – oczekiwanie Boga w naszym życiu
Lublin, kościół garnizonowy Al. Racławickie 20. 26 marca 2012
 
Donald Turbitt – amerykański katolicki lider świecki, mąż, ojciec i dziadek oraz biznesmenem przez ponad 30 lat. Obecnie na emeryturze, Don przez dwadzieścia jeden lat służył w straży pożarnej Providence – Rhode Island (przedmieścia Nowego Yorku), póżniej przez 30 lat prowadził własny biznes. Przez 20 lat był koordynatorem wspólnoty przymierza „God’s Love”. Prowadził misje i konferencje w całej Nowej Anglii, Europie Wschodniej (Polska i Ukraina), Afryce, ostatnio także w Wietnamie i na Syberii. Don jest przedstawicielem Promise Keepers (Opiekunowie Obietnicy) i wiceprzewodniczącym Mężczyzn Świętego Józefa na obszar Nowej Anglii. Współtworzy „Renewal Ministry” – Katolicką Koordynację Odnowy Charyzmatycznej w Stanach Zjednoczonych.
 

ks Paweł Bartoszewski Homilia


 

Nauczanie Donald Turbitt – Znaki i cuda…
Homilia ks Paweł Bartoszewski

 

obrazek kliknij => Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń! – Nick Vujicic – Co zrobić, gdy nic Ci się nie udaje? Jak sobie poradzić, kiedy po raz kolejny ponosisz porażkę? Ile to już razy żaliłeś się, że jesteś do niczego? Bardzo możliwe, że często wmawiasz sobie, że nie jesteś wystarczająco inteligentny, atrakcyjny lub utalentowany, żeby realizować swoje marzenia. Bezkrytycznie przyjmujesz to, co mówią inni i pozwalasz się zamknąć w klatce najróżniejszych ograniczeń.Jak każdy, masz chwile zwątpienia, ale nie możesz się poddawać. Czasami ciężko znaleźć Ci inspirację. To całkowicie normalne. Jest ktoś, kto skutecznie Cię zmotywuje i da Ci siłę do działania! Jeśli jemu bez rąk i nóg udało się osiągnąć w życiu tak wiele, to Ty możesz jeszcze więcej!…
obrazek kliknij => Bóg uzdrawia dzisiaj – Philippe Madre – Autor, francuski lekarz związany ze wspólnotami charyzmatycznymi, opowiada o współczesnych uzdrowieniach — fizycznych i duchowych, przytaczając świadectwa osób uzdrowionych. Zastanawia się nad dzisiejszym odniesieniem człowieka do tego typu zjawisk; daje wskazówki dotyczące modlitwy o uzdrowienie…..

 
Więcej nagrań ze spotkań dla mężczyzn => TUTAJ <=  

Ten wpis został opublikowany w kategorii Działanie Ducha Świętego, English, Mężczyźni św. Józefa - nagrania ze spotkań dla mężczyzn, Miłosierdzie Boże, PAN JEZUS, Rekolekcje dla mężczyzn mp3, Świadectwa video, Turbitt Donald, Uzdrowienie wewnętrzne, Wiara, życie i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.