Finanse w trudnych czasach – Donald Turbitt

Informacja

Reklamy pojawiające się przed materiałami wideo nie są zależne od twórców www.swiatlopana.com i nie jesteśmy w stanie ich wyłączyć.
Reklamy umieszczają Wrzuta.pl, Youtube.com i inne serwisy skąd pobierane są materiały.

Finanse w trudnych czasach


 
Spotkanie mężczyzn Gliwice 1.04.2012. Gość: Donald Turbitt
Temat: „Finanse w trudnych czasach”
 

Nauczanie Donald Turbitt – Finanse w trudnych czasach.
Donald Turbitt – o Mężczyznach św. Józefa

 
Donald Turbitt – amerykański katolicki lider świecki, mąż, ojciec i dziadek oraz biznesmenem przez ponad 30 lat. Obecnie na emeryturze, Don przez  dwadzieścia jeden lat służył w straży pożarnej Providence – Rhode Island (przedmieścia Nowego Yorku), póżniej przez 30 lat prowadził własny biznes. Przez 20 lat był koordynatorem wspólnoty przymierza „God’s Love”. Prowadził misje i konferencje w całej Nowej Anglii, Europie Wschodniej (Polska i Ukraina), Afryce, ostatnio także w Wietnamie i na Syberii. Don jest przedstawicielem Promise Keepers (Opiekunowie Obietnicy) i wiceprzewodniczącym Mężczyzn Świętego Józefa na obszar Nowej Anglii. Współtworzy „Renewal Ministry” – Katolicką Koordynację Odnowy Charyzmatycznej w Stanach Zjednoczonych.
 

obrazek => Sztuka zarządzania sobą – Ks. Roman Pindel Książka zawiera wiele praktycznych wskazówek na temat radzenia sobie z planowaniem celów życiowych. Autor uczy krok po kroku, w jaki sposób ustalać życiowe priorytety, jak dbać o osobisty rozwój, jak korygować własne błędy. Ks. Pindel podaje kilka prostych ćwiczeń, które prowadzą czytelnika do właściwej oceny swego działania w świetle misji życiowej. Można po ich wykonaniu ustalić, na ile nasze codzienne życie jest zgodne z deklarowanymi wartościami, a co koniecznie należy zmienić.…
obrazek => Żyj na maxa. Tylko dla mężczyzn -Joanna Pszczoła, Bogdan PszczołaKażdy mężczyzna nosi w sobie dzikie serce – uwolnij je i żyj na maxa! Niełatwo być mężczyzną w dzisiejszej Polsce. Czasy są trudne, media i autorytety ubolewają nad kryzysem męskości, feministki złorzeczą płci brzydkiej i piętnują prawdziwe lub wyimaginowane przejawy szowinizmu, a sami faceci mają sporo problemów z określeniem swojej tożsamości. Tymczasem Bogdan Pszczoła z żoną Joanną wzywają wierzących w Boga mężczyzn do „życia na maxa” i przekonują, że Bożym powołaniem dla nich jest maksimum męskości…

 
Więcej nagrań ze spotkań dla mężczyzn: => TUTAJ <=  

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mężczyźni św. Józefa - nagrania ze spotkań dla mężczyzn, Rekolekcje dla mężczyzn mp3, Turbitt Donald, Wiara, życie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zgodnie z polityką prywatności - wypełnione dane będą przechowywane u nas na serwerze w systemie WordPress.